влевовправо
-12%Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Найсучасніший чайник з вибором температури від Tefal Електричний чайник з вбудованим терморегулятором дозволить відчути ідеальний смак улюбленого напою, адже, крім якості самого чаю, важливо нагріти воду до потрібної температури. Модель Tefal KO851830 — хороший вибір для шанувальників білого і зеленого чаю. Така техніка буде корисним помічником для сімей з маленькими дітьми: електрочайник підготує воду оптимальної температури (40 С) для приготування дитячого харчування. Елегантний дизайн і бездоганна ергономіка — перше, чим привертає увагу чайник Tefal. У ньому продумано все — від зручності експлуатації до безпеки користувача. Це конструкція з подвійними стінками, завдяки чому: вода довго зберігається гарячою; виключається ризик опіків при випадковому дотику до корпусу. Електрочайник TEFAL KO851830 зі знімним фільтром від накипу не тільки гріє воду, але і як термопот підтримує її температуру. Контролювати обсяг води дозволяє розмітка всередині безшовної сталевої колби, а стежити за температурою можна завдяки інформативному дисплею. Вибір температури нагріву На ручці електрочайника є 2 кнопки керування, з їх допомогою користувач задає рівень нагріву. Можна одним натисканням поставити прилад на кип'ятіння або вибрати один з чотирьох режимів: 40 градусів. Наприклад, підігрів води при готуванні якої-небудь страви або для розведення ліків. 70 градусів. Заварюємо білий чай. 80 градусів. Зелений чай. 90 градусів. Кава або чорний чай. При бажанні можна підігріти воду, наприклад, до 75 або 85 градусів. Температура відображається на дисплеї, потрібно просто вчасно вимкнути прилад. На екрані може бути захисна наклейка. Її варто прибрати перед використанням електрочайника, і тоді цифри будуть видні більш чітко. Режим підігріву Нагріли воду, але передумали і вирішили попити чай трохи пізніше? Увімкніть режим підігріву, затримавши палець на кнопці градусника, і електрочайник не дасть воді охолонути 30 хвилин. Цю опцію можна задавати спочатку або після нагрівання приладу до заданої температури. Вона відображається відповідним значком на дисплеї.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tefal |
| Тип | Електрочайник |
| Об`єм | 1.7 л |
| Споживана потужність | 1800 Вт |
| Тип нагрівального елементу | Прихований нагрівальний елемент |
| Індикатор роботи | Так |
| Індикатор рівня води | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик, Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Автовідключення при відсутності води | Так |
| Наявність фільтра | Так |
| Звуковий сигнал | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Дисплей | Так |
| Поворот на 360 градусів | Так |
| Відсік для шнура | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 270 мм |
| Ширина | 164 мм |
| Глибина | 184 мм |
| Вага | 1.4 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Чорний |
| Нагрівальний елемент | Дисковий |
| Тип керування | Електронне |
| Призначення | Побутове |
| Об'єм чайника | 1,7 л |
| Країна | Китай |
| Розмір | 27 x 16.4 x 18.4 см |
| Гарантія | 24 міс |
| Функція автовимкнення | Так |
| Автоотключение при отсутствии воды | Так |
| Наличие фильтра | Так |
| Поворот на 360 градусов | Так |
- Ціна: 2 999 ₴









