влевовправо
-14%Мікрохвильова піч WHIRLPOOL MBNA900B (вбудована)
- Готово до відправки
- Код: MBNA900B
13 899 ₴
11 999 ₴
+380 (63) 443-39-43
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Функція Jet Start Надзвичайно швидкий нагрів. Функція Jet Start прискорює нагрів до максимуму за 30 секунд, забезпечуючи ідеальний температурний режим для розігірву їжі з високим вмістом води, таку як бульйони або напої. Об'єм 22 літри Більше місця для приготування кулінарних творінь. Ця мікрохвильова піч Whirlpool має об'єм 22л, надаючи вам достатньо місця для втілення в життя нових рецептів. Блокування від дітей Безпека в першу чергу. Ця модель мікрохвильової печі Whirlpool має систему блокування від дітей, щоб запобігти використанню приладу без нагляду дорослих. Функція JetDefrost Турбо розморозка. Використовуйте унікальну систему JetDefrost 3D для ефективної і швидкої розморозки. 3D-Технологія Приготовано до досконалості. Революційна система 3D забезпечує циркуляцію та трьохмірний розподіл тепла, тож ви завжди можете насолоджуватися рівномірно приготовленими стравами одним натисканням кнопки.
| Основні | |
|---|---|
| Вбудована техніка | Так |
| Виробник | Whirlpool |
| Об`єм | 22 л |
| Тип управління | Електронне |
| Елементи управління | Кнопкові |
| Максимальна потужність мікрохвиль | 750 Вт |
| Гриль | Ні |
| Внутрішнє покриття | емаль |
| Дисплей | Так |
| Кількість рівнів потужності | 4 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Режим розморожування | Так |
| Автоматичне розморожування | Так |
| Звуковий сигнал | Так |
| Дверца | Навісна |
| Відкривання дверцят | кнопка |
| Захист від дітей | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 382 мм |
| Ширина | 595 мм |
| Глибина | 320 мм |
| Вага | 19.5 кг |
| Розміри ніші для вбудовування | |
| Висота ніші для вбудовування | 360 мм |
| Ширина ніші для вбудовування | 556 мм |
| Глибина ніші для вбудовування | 300 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Чорний |
| Тип НВЧ | Вбудована |
| Призначення | Побутове |
| Кількість рівнів | 4 |
| Об'єм | 22 л |
| Країна | Італія |
| Гарантія | 12 міс |
- Ціна: 11 999 ₴








