влевовправо
-5%Холодильник MIDEA MDRD142SLF30 (85 см, чорний, ретро)
- Готово до відправки
- Код: MDRD142SLF30
7 499 ₴
7 099 ₴
+380 (63) 443-39-43
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Холодильник Midea MDRD142SLF30 – це велика радість у мініатюрі. Його компактні розміри приховують значні можливості: більше 100 літрів місткості при всього 84 сантиметрах у висоту. Якість та надійність тут на найвищому рівні, як і у всіх пристроїв Midea. Ми впевнені в продуктивності цієї моделі, а вам не доведеться турбуватися про довговічність – це наша обіцянка. При цьому доступна ціна робить його ще привабливішим вибором. Закруглені форми, унікальний логотип та рукоятка у стилі автомобільних дверей створюють вражаючий образ. Якщо для вас дизайн кухні - це не просто зручність, а спосіб висловити свій стиль, цей холодильник допоможе вам в цьому. А різноманітність колірних рішень відкриває ще більше здібностей для творчості. Незважаючи на свій мініатюрний вигляд, холодильник Midea MDRD142SLF01 готовий здивувати вас своїми можливостями. Майже 100 літрів місткості у холодильній камері та навіть морозильна камера на 8 літрів! Тут є місце для всього від морозива до напівфабрикатів. До того ж є зручний ящик для овочів за технологією FreshBox. А спеціальні відсіки на двері допоможуть зберігати пляшки та контейнери без зайвого клопоту.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Midea |
| Розташування морозильної камери | Верхнє |
| Кількість камер | 1 |
| Загальний об`єм | 93 л |
| Об'єм морозильної камери | 10 л |
| Тип управління | Механічне |
| Кількість компресорів | 1 |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Розморожування холодильної камери | статичне |
| Система розморожування No Frost (Frost Free) | ручне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кількість дверей | 1 |
| Рівень шуму | 41 дБ |
| Енергоспоживання | 107 кВт/год |
| Матеріал полиць | Скляні полиці |
| Перевішувані двері | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 850 мм |
| Ширина | 480 мм |
| Глибина | 440 мм |
| Вага | 20.3 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Чорний |
| Тип компресора | Звичайний |
| Система охолодження | Статична |
| Загальний об'єм | 93 л |
| Об'єм холодильної камери | 83 л |
| Країна | Китай |
| Гарантія | 12 міс |
- Ціна: 7 099 ₴



