влевовправо

Холодильник Samsung RB38C603ES9/UA
- Готово до відправки
- Код: RB38C603ES9/UA
29 999 ₴
+380 (63) 443-39-43
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розумно заощаджуйте енергію Режим SmartThings AI Energy - до 10%Зменшуйте споживання електроенергії до 10% за допомогою режиму AI Energy. Якщо ваш середній рахунок за електрику перевищує встановлену вами норму, цей режим допоможе вам заощадити. Режим AI Energy оптимізує швидкість компресора та цикл розморожування залежно від способу використання та навколишнього середовища. Більше простору всередині Технологія SpaceMaxЗберігайте більше продуктів у великому холодильнику об'ємом 385 літрів з глибиною 600 мм. Унікальна технологія SpaceMax використовує спеціальну високоуретанову ізоляцію, яка дає змогу зробити стінки набагато тоншими, не погіршуючи водночас енергоефективності. Таким чином, всередині стає більше простору. SmartThings вдома SmartThings EnergyКеруйте споживанням енергії, щоб скоротити викиди вуглекислого газу в атмосферу і заощадити гроші. SmartThings Energy дає поради щодо енергоефективності. Він також відстежує енергоспоживання приладів у режимі реального часу та порівнює його з попереднім місяцем. SmartThings Home Care Розумне обслуговування. Легкий догляд.Організовуйте, готуйте та купуйте їжу ефективніше. SmartThings Food дає змогу створювати список продуктів у вашому холодильнику та керувати термінами їх придатності, щоб ви могли перевірити, що у вас є. Він також рекомендує персоналізовані рецепти на основі ваших уподобань. Рівномірно охолоджує від кута до кута Всебічне охолодженняГарантує, що вся ваша їжа належним чином охолоджена. Система всебічного охолодження рівномірно охолоджує кожне відділення від кута до кута. Вона постійно перевіряє температуру і забезпечує циркуляцію холодного повітря через оптимально розташовані вентиляційні отвори. Довговічна свіжість продуктів без утворення льоду Система No Frost з автоматичним розморожуваннямНе витрачайте час та енергію на розморожування холодильника. Технологія No Frost покращує циркуляцію повітря для підтримання постійної температури, що запобігає утворенню льоду. Завдяки їй необхідна температура досягається набагато швидше, і система охолодження працює з меншим навантаженням. Ідеальне зберігання свіжості м'яса та риби Optimal Fresh +Optimal Fresh + - це окремий відсік для зберігання, який ідеально підходить для зберігання м'яса та риби. Температура там нижча, ніж у холодильнику, щоб вони залишалися свіжими та зберігали свій смак. Оптимальна вологість для тривалої свіжості Контроль вологості Humidity Fresh +Збережіть оригінальну текстуру продуктів, смак і запах протягом більш тривалого періоду. Ящик із контролем вологості вмикається простим поворотом ручки. Усередині створюються ідеальні умови для зберігання фруктів і овочів, тож вони залишаються свіжими та соковитими. Швидке охолодження та заморожування за потребою Power Cool + Power FreezeНасолоджуйтеся швидким охолодженням. Одним натисканням кнопки Power Cool інтенсивно вдуває холодне повітря в холодильник, щоб швидко охолодити ваші продукти або улюблені напої. Power Freeze забезпечує швидке подавання холодного повітря в морозильну камеру. Чистота, надійність і захист Легке очищенняОчистити задню стінку вашого холодильника набагато простіше. Захисний короб захищає кабелі та легко очищається, тож можна не переживати за комплектуючі холодильника. Відкриваються на 90° навіть біля стіни Зручне відкриття дверейРозмістіть холодильник у зручному для вас місці, не звертаючи уваги на стіни. Конструкція реверсивних дверей дає змогу відчиняти їх на 90°, не зачіпаючи жодної стіни. Таким чином, ви можете розмістити холодильник у найзручнішому місці, а дверцята повністю відкриватимуться до рівня бічної стіни.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Розташування морозильної камери | Нижня |
| Кількість камер | 2 |
| Загальний об`єм | 385 л |
| Об'єм морозильної камери | 112 л |
| Тип управління | Електронне |
| Кількість компресорів | 1 |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Розморожування холодильної камери | No Frost |
| Система розморожування No Frost (Frost Free) | No Frost |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Суперзаморозка | Так |
| Суперохолодження | Так |
| Кількість дверей | 2 |
| Зона свіжості | Так |
| Рівень шуму | 37 дБ |
| Потужність заморожування | 12 кг/добу |
| Використовуваний холодоагент | R600a (ізобутан) |
| Енергоспоживання | 320 кВт/год |
| Автономне збереження холоду | 18 годин |
| Режим "Відпустка" | Так |
| Захист від дітей | Так |
| Індикатор відчинених дверей | звуковий сигнал |
| Матеріал полиць | Скляні полиці |
| Перевішувані двері | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 2030 мм |
| Ширина | 595 мм |
| Глибина | 658 мм |
| Вага | 71 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Срібний |
| Тип компресора | Інверторний |
| Система охолодження | NoFrost |
| Загальний об'єм | 385 л |
| Об'єм холодильної камери | 273 л |
| Країна | Польща |
| Гарантія | 36 місяців |
- Ціна: 29 999 ₴









