влевовправо
-15%Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ХРУМКІ ВАФЛІ ЗАВДЯКИ ПОТУЖНОСТІ 1200 ВАТТ Завдяки потужності до 1200 Вт вафельниця ZWM0012 нагрівається миттєво, тож ви зможете приготувати ідеально хрусткі вафлі швидко й без зайвих зусиль. Ідеальний вибір для всіх, хто любить домашню випічку – швидко, смачно й завжди з бездоганним результатом! ГОТУЙТЕ ВЕЛИКІ ВАФЛІ! З цією вафельницею ви зможете спекти одразу дві великі вафлі розміром 8,5 x 14,5 см кожна. Пластини стандартної глибини дозволяють створити класичні вафлі – хрумкі зовні та ніжні всередині. Солодкий десерт чи щось більш нейтральне? Вибір за вами! ЖОДНОГО ПРИГОРЯННЯ! Пластини вафельниці вкриті антипригарним покриттям, тож вафлі легко знімаються після випікання. Це значно спрощує приготування та ще більше – процес очищення пристрою. Жодного клопоту – лише задоволення від випічки! ВАШ ІДЕАЛЬНИЙ СМАК – ВАШІ НАЛАШТУВАННЯ! Полюбляєте вафлі злегка м’які чи по-справжньому хрумкі? Завдяки регулюванню температури випікання ви отримаєте саме той результат, який вам до смаку. Обирайте свої налаштування – і насолоджуйтесь досконалими вафлями щоразу!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zelmer |
| Споживана потужність | 1200 Вт |
| Терморегулятор | Так |
| Варіант установки | Настільний |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Знімні пластини, що нагріваються | Ні |
| Наявність антипригарного покриття | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Індикатор нагріву | Так |
| Ручки, що не нагріваються | Так |
| Кнопка блокування | Так |
| Прогумовані ніжки | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Відсік для шнура | Так |
| Габаритні розміри гриля | |
| Висота | 140 мм |
| Ширина | 302 мм |
| Глибина | 235 мм |
| Вага | 1.85 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Неіржавка сталь |
| Тип пристрою | Вафельниця |
| Пластини для приготування | Товстих вафель |
| Покриття пластин | Антипригарне |
| Тип керування | Механічний |
| Призначення | Побутове |
| Кількість відділень | 2 |
| Країна | Китай |
| Розмір | 14 х 30.2 х 23.5 см |
| Гарантія | 24 міс |
| Знімні нагрівні пластини | Ні |
| Індикатор нагрівання | Так |
- Ціна: 2 199 ₴








