влевовправо

Мультипіч-фритюрниця Gorenje AF1700DB
- Готово до відправки
- Код: AF1700DB
3 399 ₴
+380 (63) 443-39-43
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розмір чаші Практична чаша об'ємом 5 літрів дозволяє приготувати більше за один раз. Точний відлік часу зі звуковим сигналом Задавайте час на власний розсуд. На таймері можна встановити до 60 хвилин. Про закінчення заданого часу повідомить приємний звуковий сигнал. Набагато корисніше, ніж смажити в олії Циркуляція потоку гарячого повітря з усіх боків забезпечує рівномірний розподіл тепла. Завдяки цьому страви мають хрумку скоринку зовні та ніжну текстуру всередині. Від 80°C до 200°C Зміна температури вручну під час роботи дозволяє коригувати зовнішній вигляд страви та стан скоринки. Крім того, на вибір доступно 8 попередньо встановлених програм з оптимальною температурою, що автоматично налаштовується. Чудова якість страв та проста подача Спеціальна антипригарна поверхня всередині кошика запобігає прилипанням їжі до її стінок і дозволяє подавати з неї страви прямо на тарілки. Від гострих закусок до солодощів Аерогриль підходить не тільки для обсмажування, але і для випікання солодких десертів, включаючи печиво, кекси, тістечка та торти. З його допомогою можна навіть смажити горіхи!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальна потужність печі | 1700 Вт |
| Об`єм | 5 л |
| Кількість режимів приготування | 8 |
| Конвекція | Так |
| Тип управління | Сенсорне |
| Таймер | Так |
| Додаткові функції та характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Сріблястий з чорним |
| Кількість програм приготування | 8 |
| Покриття чаші | Антипригарне |
| Вага | 6 кг |
| Об'єм | 5 л |
| Температура нагрівання | 80-200°C |
| Країна | Китай |
| Розмір | 36.5 х 29.1 х 33.5 см |
| Гарантія | 24 міс |
- Ціна: 3 399 ₴









