влевовправо
-5%Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ваги підлогові RSB20-W застосовуються в домашніх умовах для зважування та відстеження динаміки зміни ваги для всіх членів сім'ї. Це точні електронні підлогові ваги зі скляною платформою. Використання ваг RSB20-W допомагає швидко визначити вагу користувача, маса якого не перевищує 150 кілограмів. Допустима похибка — до 100 грамів — дає змогу чітко простежувати найменші зміни у вазі, що особливо важливо під час спостереження за станом здоров'я дітей, спортсменів і людей, які дотримуються спеціальних дієт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rotex |
| Тип ваг | Електронні |
| Максимальна вага | 150 кг |
| Матеріал платформи | скло |
| Точність вимірювання | 100 г |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Функція автовключення | Так |
| Тип елементів живлення | AAA |
| Індикатор заряду елементів живлення | Так |
| Індикація перевантаження | Так |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 30 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Глибина | 300 мм |
| Вага | 1.4 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Білий |
| Матеріал корпусу | Стекло |
| Призначення | Побутове |
| Країна | Китай |
| Розмір | 30 х 30 см |
| Гарантія | 12 міс |
| Максимальне навантаження, кг | 150 кг |
| Функція автовимкнення | Так |
| Функція автовмикання | Так |
- Ціна: 569 ₴



