влевовправо

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Антипригарне покриття Готувати на грилі стало простіше. Спеціальне покриття запобігає прилипанню їжі до робочої поверхні гриля, тож можете бути впевнені — ваші страви виглядатимуть привабливо. Коли пластина охолоне, просто протріть її бавовняною тканиною. Легке зберігання Завдяки продуманій конструкції більше жодних сплутаних шнурів. Намотувач шнура вбудовано в корпус, тому прибрати шнур — справа кількох секунд.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Тип приладу | Сендвичница |
| Споживана потужність | 700 Вт |
| Тип нагріваючої поверхні | Ребриста плита |
| Варіант установки | Настільний |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Знімні пластини, що нагріваються | Ні |
| Наявність антипригарного покриття | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Індикатор нагріву | Так |
| Ручки, що не нагріваються | Так |
| Прогумовані ніжки | Так |
| Відсік для шнура | Так |
| Довжина мережевого шнура | 1 м |
| Розміри робочої поверхні | |
| Ширина робочої поверхні | 200 мм |
| Глибина робочої поверхні | 100 мм |
| Габаритні розміри гриля | |
| Висота | 95 мм |
| Ширина | 228 мм |
| Глибина | 227 мм |
| Вага | 1.2 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Білий |
| Тип пристрою | Бутербродниця |
| Пластини для приготування | Гриля |
| Покриття пластин | Антипригарне |
| Призначення | Побутове |
| Тип поверхні | Рифлена |
| Країна | Китай |
| Розмір | 9,5 х 22,8 х 22,7 см |
| Гарантія | 24 міс |
| Знімні нагрівні пластини | Ні |
| Індикатор нагрівання | Так |
- Ціна: 899 ₴





