влевовправо

Мікрохвильова піч Gorenje MO17E1WH
- Готово до відправки
- Код: MO17E1WH
2 899 ₴
+380 (63) 443-39-43
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вологе очищення Щоб очистити внутрішню поверхню печі, наповніть чашку з термостійкого скла або кераміки водою, поставте її в піч і ввімкніть програму AutoClean. Утворена пара пом’якшить бруд на стінках печі. Після завершення програми просто очистьте піч вологою тканиною. Швидко та безпечно Мікрохвильова піч розморожує продукти, використовуючи короткі інтервали нагрівання при невисокій температурі. Між цими інтервалами тепло з нагрітих ділянок продуктів передається холоднішим, що забезпечує рівномірніше розморожування. Спеціальне попередньо встановлене налаштування швидкого розморожування рівномірно й швидко розморожує будь-який глибоко заморожений продукт. Завжди готуйте продукти відразу після розморожування. Готуйте так, як зручно Установіть рівень потужності 100 %, 70 %, 50 %, 30 % або 10 %, щоб відрегулювати процес приготування відповідно до своїх потреб. Висока потужність стане в пригоді, коли потрібно якнайшвидше щось нагріти, як-от під час кип’ятіння води або приготування некремового супу. Середня потужність дає змогу смажити чи готувати на парі, а низька підходить для приготування крем-супу або для використання приладу в режимі сушарки. Тарілка, що обертається на 360° Їжа готується або розігрівається до ідеального стану, оскільки тепло сягає кожної часточки. Через постійне обертання тарілки мікрохвилі ефективно й рівномірно нагрівають те, що ви готуєте. Обертання також сприяє оптимальному розморожуванню.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Об`єм | 17 л |
| Тип управління | Механічне |
| Елементи управління | Поворотні |
| Максимальна потужність мікрохвиль | 700 Вт |
| Внутрішнє покриття | емаль |
| Кількість рівнів потужності | 5 |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Режим розморожування | Так |
| Очищення парою | Так |
| Звуковий сигнал | Так |
| Дверца | Навісна |
| Відкривання дверцят | ручка |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 261 мм |
| Ширина | 455 мм |
| Глибина | 353 мм |
| Вага | 10.3 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Білий |
| Тип НВЧ | Соло (Звичайний) |
| Кількість рівнів | 5 |
| Об'єм | 17 л |
| Країна | Китай |
| Гарантія | 24 міс |
- Ціна: 2 899 ₴







