влевовправо
-18%Пральна машина Haier HW90-B14979TU1 (9 кг, прямий привід)
- Готово до відправки
- Код: HW90-B14979TU1
26 499 ₴
21 799 ₴
+380 (63) 443-39-43
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
I-Pro Серія 7 Plus Пральна машина I-Pro Серії 7 Plus, оснащена барабаном великого діаметру - 525 мм., що дозволяє прати більший об'єм речей, не виходячи з дому. Завдяки функціям дистанційного керування hOn, реалізованим у вашій машині, ви зможете керувати нею прямо зі свого смартфона за допомогою мобільного застосунку hOn від Haier. Удосконалений двигун Direct Motion заощадить вашу енергію та час, забезпечуючи при цьому менше шуму та вібрації навіть під час найскладніших циклів прання. Якщо ви хочете мати адаптивність часу для циклу прання, не шукайте далі. За допомогою функції «I-Time» ви можете повністю контролювати тривалість прання, маючи можливість змінювати час. З I-Pro Серією 7 Plus ви зможете насолоджуватися «Освіженням», інноваційною технологією оброки парою, яка видалить запахи, алергени та дрібний пил, зменшуючи складки усього за 20 хвилин. Професійні результати вдома Програма Refresh освіжить ваш одяг надзвичайно ефективним та інноваційним способом. Вона використовує технологію обробки парою для видалення запахів, дрібного пилу та алергенів, одночасно зменшуючи складки та пом’якшуючи тканини. Підходить для всіх типів одягу, навіть для делікатних тканин. Довговічна пральна машина Двигуни прямого приводу Haier обладнані меншою кількістю проміжних механізмів, таких як ремені та щітки, щоб забезпечити ще більше потужності та ефективності. Система, запатентована Haier, забезпечує найкращу продуктивність у своєму класі з прямим контролем рухів, що також дозволяє відтворювати найделікатніше прання руками. Найкраща технологія для вашого прання, яка створена спростити ваше життя Передова технологія Haier дозволяє розслабити волокна вашої білизни, видаливши стійкі плями та алергени. Завдяки цим інноваційним процесам прасувати ваш одяг стає набагато простіше або навіть зовсім не потрібно. Більше гігієни для прання Неймовірно корисний Smart Dual Spray від Haier — це автоматична система очищення пральної машини, яка активується в кінці кожного циклу прання. Це не тільки забезпечує більш гігієнічне прання вашої білизни, але й покращує довговічність вашої машини. Чистіша пральна машина завдяки антибактеріальному покриттю Ексклюзивний матеріал Haier, який захищає найбільш чутливі зони вашої пральної машини. Антибактеріальна система (ABT®) захищає від утворення цвілі та розмноження бактерій у вразливих місцях, як шухляда для миючих засобів та ущільнювач люку, більш ніж на 99%. Дбайливість, як ніколи раніше Внутрішня поверхня барабана призначена для безперервного прання, незалежно від того, наскільки делікатні тканини. Це досягнення стало можливим завдяки спеціальним подушечкам на барабані, з якими ваша білизна м’яко ковзає по поверхні, не зачіпляючи тканину. Таким чином, пральна машина запобігає пошкодженню тканини та зберігає якість ваших речей. Освітлення, щоб нічого не забути Завдяки зручному внутрішньому освітленню барабана ви можете легко завантажувати та вивантажувати білизну, не залишаючи нічого. Попрощайтеся з пошуками втрачених шкарпеток! Персоналізуйте свій світ: розумна техніка для адаптивного прання Прилади, які адаптуються до вашого життя. Дистанційне Wi-Fi керування завдяки налаштовуваному і адаптованому мобільному застосунку hOn, який дозволяє персоналізувати вашу сучасну пральну машину. Коли завершиться цикл прання - вирішувати вам Неймовірно зручна функція, яка дозволяє вибрати час завершення циклу прання. Просто визначте, коли вам потрібно завершити цикл, і розумна пральна машина автоматично розрахує час початку. Тепер ви можете бути впевнені, що прання підлаштовується під ваше життя, а не навпаки!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Haier |
| Тип завантаження | Фронтальна |
| Максимальне завантаження білизни для прання | 9 кг |
| Тип управління | Електронне |
| Клас енергоспоживання | A+++ |
| Вибір температури прання | Так |
| Максимальна швидкість віджиму | 1400 об/хв |
| Матеріал бака | Нержавіюча сталь |
| Прямий привід барабана | Так |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Тип пральної машини | Автомат |
| Тип двигуна | Інверторний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Програми | Програма прання сорочок, Програма видалення плям, Програма "Бавовна", Програма "Шерсть", Прання делікатних речей, Прання з парою, Додаткове полоскання, Програма швидкого прання, Програма "Синтетика", Програма прання дитячих речей |
| Особливості | Дисплей, Вибір швидкості віджиму, Відстрочка старту |
| Споживання води | 48 л |
| Кількість програм прання | 14 |
| Рівень шуму при пранні | 54 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 850 мм |
| Ширина | 595 мм |
| Глибина | 440 мм |
| Вага | 61 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Білий |
| Макс. швидкість віджиму | 1400 об/хв |
| Номінальна напруга | 220-240 В |
| Тип керування | Wi-Fi керування |
| Об'єм | 54 л |
| Країна | Китай |
| Гарантія | 36 місяців |
| Выбор температуры стирки | Так |
- Ціна: 21 799 ₴









