влевовправо
-15%Сушильна машина Haier HD90-AЗQ979U1-S
- Готово до відправки
- Код: HD90-AЗQ979U1-S
37 999 ₴
32 299 ₴
+380 (63) 443-39-43
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Haier I-Pro Серії 7 Plus Відкрийте для себе найбільш ексклюзивний і індивідуальний досвід сушіння з I-Pro Серії 7 Plus, новою сушильною машиною Haier. Підключена екосистема цієї машини, яка працює через застосунок hOn, дозволяє повністю налаштовувати процес сушіння навіть дистанційно, тоді як інтегровані технології сушіння та чудовий дизайн забезпечують продуктивність ще вищого рівня. Менше вібрацій і більше економії енергії Експертна інженерія, неперевершена продуктивність. Сучасні інверторні двигуни в сушильних машинах Haier створені для довговічності. Відсутність вугільних щіток значно зменшує тертя, що означає менше вібрації та більше економії енергії. Клас енергоефективності A+++ A+++ для максимального енергозбереження та надійності ця сушильна машина Haier має клас енергоефективності A+++. Прагнення Haier створювати найсучасніші продукти, які поєднують розкіш і дизайн, означає, що всі машини незмінно найкращі в своєму класі. Сушильна машина, яка обробляє вашу білизну з теплом Технологія теплового насоса зберігає тепло всередині барабана сушильної машини, не тільки знижуючи споживання енергії до 50%, але й забезпечуючи набагато кращий догляд за вашою білизною порівняно зі звичайною сушильною машиною. Нижче споживання енергії також дозволяє використовувати кілька приладів одночасно, заощаджуючи ще більше часу! Інноваційний та професійний догляд за вашим делікатним одягом I-Refresh оживляє ваші тканини завдяки воді, що зберігається в контейнері, яка створює тепле вологе повітря, і точно регулює температуру всередині барабана вашої сушильної машини, щоб забезпечити найкращу ефективність сушіння, піклуючись про ваш одяг. Легкий доступ, ідеально поєднаний з дизайном Нова система фільтрації вашої професійної сушильної машини Haier дозволяє легко збирати ворс і волокна в одному місці завдяки потрійній конструкції. Зручне розташування фільтрів дуже цінується за комфорт, інновації та дизайн. Навіть найделікатніші тканини виглядають як нові Ця сушильна машина Haier має спеціальну поверхню барабана, розроблену для того, щоб навіть найделікатніші тканини залишалися в ідеальному стані, скільки б разів ви їх не сушили. Завдяки спеціальним подушечкам ваша білизна м’яко ковзає по поверхні під час обертання барабана, не зачіпаючи тканину та не погіршуючи її якість. Збільшення часу для глибшого сушіння I-Time — це функція вашої професійної сушильної машини, за допомогою якої ви можете додати час до вибраного циклу, щоб більш ретельно висушити тканини. Тривалість циклу можна збільшити, натиснувши спеціальну кнопку. Різні програми додають різну кількість часу відповідно до тривалості обраного циклу. Ще одна яскрава інновація від Haier Більше не потрібно шукати загублені шкарпетки – завдяки зручному внутрішньому освітленню барабана ви можете легко завантажувати та вивантажувати білизну, нічого не залишаючи. Зробіть так, щоб сушіння відповідало вашому графіку, а не навпаки Розумна функція від Haier, яка дозволяє запрограмувати сушильну машину на запуск циклу у зручний для вас час. Ця інновація є ще одним способом переконатися, що сушіння може підлаштовуватися під ваш графік, а не навпаки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Haier |
| Країна виробник | Китай |
| Вид сушки | конденсаційна |
| Технологія теплового насоса | Так |
| Тип завантаження | Фронтальна |
| Максимальне завантаження білизни для сушки | 9 кг |
| Тип управління | Електронне |
| Клас енергоспоживання | A+++ |
| Сушка по залишкової вологості | Так |
| Сушіння за часом | Так |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Кількість програм сушіння | 14 |
| Програма для сушіння бавовни | Так |
| Програма сушіння для синтетики | Так |
| Сушка делікатних речей | Так |
| Програма парового сушіння | Так |
| Інвертор | Так |
| Функція для запобігання сминания | Так |
| Відстрочка старту | Так |
| Звуковий сигнал | Так |
| Енергоспоживання | 1.62 кВт/год |
| Об'єм барабану | 112 л |
| Освітлення барабана | Так |
| Об'єм бака для конденсату | 5000 мл |
| Захист від дітей | Так |
| Рівень шуму | 68 дБ |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 850 мм |
| Ширина | 595 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Вага | 54 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Білий |
| Програми сушки | 14 |
| Об'єм | 112 л |
| Тип сушіння | Тепловий насос |
| Країна | Китай |
| Гарантія | 36 місяців |
| Технология теплового насоса | Так |
| Сушка по времени | Так |
| Программа сушки для хлопка | Так |
| Программа сушки для синтетики | Так |
| Сушка деликатных вещей | Так |
| Программа паровой сушки | Так |
| Инвертор | Так |
| Функция для предотвращения сминания | Так |
| Відтермінування старту | Так |
| Освещение барабана | Так |
- Ціна: 32 299 ₴









