влевовправо

Варильна поверхня KUMTEL EKO KO-40TAHDF BLACK
- Готово до відправки
- Код: EKO KO-40TAHDF BLACK
3 999 ₴
+380 (63) 443-39-43
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вбудована варильна поверхня газова Kumtel KO-40TAHDF Black Надміцні матеріали решітки виконані із міцної сталі додадуть вашій поверхні преміальний зовнішній вигляд. Висока якість гарантує довгі роки служби та легкий догляд. Газові варильні поверхні оснащені функцією автоматичного електрозапалювання. Варильні поверхні мають додаткові форсунки для використання балонного газу.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Газова |
| Виробник | Kumtel |
| Покриття варильної поверхні | загартоване скло |
| Матеріал решітки | Емальована сталь |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Країна виробник | Туреччина |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Конфорки | |
| Розташування конфорок | квадрат |
| Загальна кількість конфорок | 4 |
| Кількість газових конфорок | 4 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Електропідпал | Так |
| Газ-контроль конфорок | Так |
| Споживана потужність | 6600 Вт |
| Габаритні розміри варильної поверхні | |
| Ширина | 600 мм |
| Глибина | 520 мм |
| Висота | 110 мм |
| Розміри ніші для вбудовування | |
| Висота ніші для вбудовування | 30 мм |
| Ширина ніші для вбудовування | 560 мм |
| Глибина ніші для вбудовування | 490 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість конфорок / зон нагріву | 4 |
| Матеріал основи панелі | Загартоване скло |
| Тип варильної панелі | Газова |
| Матеріал решіток | Емальована сталь |
| Країна | Туреччина |
| Гарантія | 24 міс |
| Електрозапалювання | Так |
- Ціна: 3 999 ₴




