влевовправо

Холодильник Candy COHS 45EW (85 см)
- Готово до відправки
- Код: COHS 45EW
8 999 ₴
+380 (63) 443-39-43
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
СКЛЯНІ ПОЛИЧКИ Вони надзвичайно стійкі і краще зберігають свіжість, ніж гратчасті полиці. Вони вловлюють пролиту рідину і запобігають її потрапляння на розташовані нижче полки.Скляні полиці - відмінна опора для їжі в невеликих упаковках, їх дуже легко чистити. НЕВИСОКА МОДЕЛЬ Модель відрізняється невеликими габаритами. Маючи такі розміри холодильник зможе вписатися в уже сформовану кухню з навісними шафами і невеликим простором. СТАТИЧНА СИСТЕМА ОХОЛОДЖЕННЯ Статична технологія чудово підходить для зберігання харчів. Система регульованого циркулювання повітря забезпечує рівномірніший розподіл температури та сприяє збереженню свіжості з плином часу. ВБУДОВАНА РУЧКА Інтегровані ручки Candy в новому стилі міцні і практичні, мають покращений захоплення і м'якший вид.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Candy |
| Клас енергоспоживання | E |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автономне збереження холоду | 10 год час |
| Вага | 28 кг |
| Висота | 85 см мм |
| Гарантія | 12 міс |
| Глибина | 58 см |
| Загальний об'єм | 109 л |
| Колір | Білий |
| Країна | Китай |
| Об'єм морозильної камери | 14 л |
| Об'єм холодильної камери | 95 л |
| Система охолодження | Статична |
| Споживана потужність | 139 кВт/рік Вт |
| Тип компресора | Звичайний |
| Ширина | 55 см |
- Ціна: 8 999 ₴


