влевовправо
-5%Пральна машина ARTEL TE 60 BLUE
- Готово до відправки
- Код: TE 60 BLUE
5 999 ₴
5 699 ₴
+380 (63) 443-39-43
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пральна машина напівавтомат ARTEL TE 60 BLUE відрізняється сучасним дизайном і високими вимогами до безпеки. Вони виготовляються з ударостійкого пластику, який не схильний до корозії, забезпечені блокуванням бака віджимання, запобігаючи можливим травми. Пральна машина напівавтомат ARTEL TE 60 BLUE являє собою надійний і функціональний пристрій для прання білизни. Вона оснащена великою ємністю бака на 6 кг, що дає змогу прати великий об'єм одягу за один цикл. Пральна машина напівавтомат ARTEL TE 60 BLUE оснащена надійним і міцним мотором, який забезпечує тривалий термін служби і безперебійну роботу. ARTEL TE 60 BLUE також має таймер прання: 15 хв і таймер центрифуги: 5 хв, що робить її більш зручною у використанні. Завдяки своєму простому та інтуїтивно зрозумілому інтерфейсу керування, машина легко налаштовується та оперується навіть для недосвідчених користувачів. Пральна машина напівавтомат ARTEL TE 60 BLUE пропонує надійне та ефективне прання, здатне задовольнити потреби більшості споживачів. Напівавтоматичні пральні машини ідеально підходять для місць, де немає гарячого водопостачання та центрального водопроводу.Для прання підійде практично будь-який пральний порошок, навіть найпростіший і найдоступніший за ціною.У 6 - 10 разів економічніше витрачають електроенергію в розрахунку на одне середнє прання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Artel |
| Тип завантаження | Вертикальна |
| Максимальне завантаження білизни для прання | 6 кг |
| Тип управління | Механічне |
| Клас прання | B |
| Клас енергоспоживання | A |
| Клас віджиму | B |
| Максимальна швидкість віджиму | 1350 об/хв |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Узбекистан |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Тип пральної машини | Напівавтомат |
| Тип двигуна | Колекторний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Програми | Прання делікатних речей |
| Споживання води | 56 л |
| Кількість програм прання | 2 |
| Рівень шуму при пранні | 62 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 850 мм |
| Ширина | 748 мм |
| Глибина | 445 мм |
| Вага | 19 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Білий з синім |
| Макс. швидкість віджиму | 1300 об/хв |
| Призначення | Побутове |
| Країна | Узбекистан |
| Гарантія | 36 місяців |
- Ціна: 5 699 ₴




