влевовправо
-12%Витяжка Minola BGK 5877 BL 1200 LED (повновбудована)
- Готово до відправки
- Код: BGK 5877 BL
6 599 ₴
5 829 ₴
+380 (63) 443-39-43
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Повновбудована кухонна витяжка Minola BGK 5877 BL обладнана одним мотором потужністю 195 Вт. Максимальна продуктивність пристрою в режимі відведення повітря становить 1200 м3/годину. Це дозволяє ефективно видаляти випари, небажані запахи та кіптяву, які утворюються в процесі приготування їжі. Оформлення та дизайн Завдяки чудовим ергономічним якостям, якими наділена модель Minola BGK 5877 BL, вона підійде як до маленької, так і до стандартної кухні. Частина конструкції пристрою, яка повинна бути прихована від очей, повністю ховається у шафі, а робоча частина залишається на виду та органічно доповнює загальний дизайн. Фасадна частина витяжки виготовлена із загартованого скла, яке відрізняється високою жаростійкістю, стійкістю до механічних пошкоджень та своїм естетичним виглядом, що припаде до душі будь-якому кулінару. Жировловлюючий алюмінієвий фільтр схований за панеллю, яка не тільки відіграє декоративну роль, а й захищає фільтр від забруднень, тим самим спрощуючи догляд за витяжкою. Алюмінієвий фільтр Кухонна витяжка обладнана тришаровим жировим алюмінієвим фільтром. Він забезпечує надійний та ефективний захист двигуна та інших деталей витяжки від потрапляння жиру та бруду. Зручне управління Панель управління з 5-ма механічними кнопками перемикання швидкостей та ввімкнення освітлення розташована посередині на фронтальній частині пристрою. Вона проста в управлінні та інтуїтивно зрозуміла. Сучасне освітлення Витяжка оснащена двома енергоефективними LED-лампами потужністю 1.5 Вт, які створюють м'яке та приємне для очей освітлення. Це не тільки допомагає під час приготування їжі, а й додає затишку вашій кухні. Яскраве світло LED-ламп забезпечує оптимальні умови для кулінарних шедеврів, а їхній тривалий термін служби робить витяжку надійним помічником на довгі роки. Швидкості роботи Витяжка має 3 швидкості роботи. Необхідна швидкість обирається виходячи з інтенсивності забруднення повітря на кухні. Кожній швидкості характерна різна продуктивність: На першій швидкості роботи витяжка забезпечує мінімальну продуктивність та шум і використовується при малій інтенсивності випарів; Друга швидкість із середньою продуктивністю використовується найчастіше і підходить для очищення повітря при готуванні їжі на двох конфорках одночасно; Третя швидкість роботи з максимальною продуктивністю та рівнем шуму використовується при високій концентрації випарів, гару та диму, які утворюються в процесі інтенсивного приготування їжі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Minola |
| Країна виробник | Китай |
| Тип витяжки | Вбудована |
| Тип вбудовування | В шафу |
| Режими роботи | Відвід, Рециркуляція |
| Продуктивність витяжки | 1200 куб.м/год |
| Кількість моторів (двигунів) | 1 |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Рівень шуму | 63 дБ |
| Тип управління | Механічне |
| Елементи управління | Кнопкові |
| Ширина | 520 мм |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 25 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Споживана потужність | 195 Вт |
| Фільтр | жировій |
| Освітлення | світлодіодні лампи |
| Кількість ламп освітлення | 2 |
| Потужність освітлення | 3 Вт |
| Таймер | Ні |
| Антизворотний клапан | Так |
| Габаритні розміри | |
| Мінімальна висота | 297 мм |
| Глибина | 290 мм |
| Вага | 11.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Чорний |
| Матеріал корпусу | Метал + стекло |
| Тип конструкції | Повновбудована |
| Кількість моторів | 1 |
| Країна | Китай |
| Гарантія | 25 міс |
- Ціна: 5 829 ₴









