влевовправо
-17%Блендер Zelmer ZHB6000 (подрібнювач, міксер)
- Готово до відправки
- Код: ZHB6000
2 279 ₴
1 899 ₴
+380 (63) 443-39-43
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ПОТУЖНІСТЬ 1500 ВАТ — БЕЗКОМПРОМІСНА ПРОДУКТИВНІСТЬ Блендер Zelmer ZHB6000 Smart оснащений потужним 1500-ватним двигуном, який із легкістю справляється з усім — від ніжних ягід до твердих горіхів. Готування стає швидким, легким і приносить задоволення. ЧОТИРИ ЛЕЗА З НЕРЖАВІЮЧОЇ СТАЛІ Насадка блендера має чотири леза з нержавіючої сталі — для ідеального подрібнення та змішування. Такий матеріал забезпечує довговічність, легкість у догляді та не впливає на смак їжі. НАСАДКА З НЕРЖАВІЮЧОЇ СТАЛІ Змішувальна насадка виготовлена з високоякісної нержавіючої сталі. Вона стійка до пошкоджень, зносостійка та зберігає свій естетичний вигляд навіть за інтенсивного щоденного використання. ФУНКЦІЯ TURBO — ЩЕ БІЛЬШЕ ШВИДКОСТІ Функція Turbo активується одним натисканням — і блендер миттєво переходить на максимальну швидкість. Ідеально для складних завдань: подрібнення твердих продуктів або швидкого приготування смузі. РОЗШИРЕНИЙ КОМПЛЕКТ АКСЕСУАРІВ До блендера ZHB6000 Smart входить мірна склянка (800 мл), подрібнювач (500 мл) і вінчик. Завдяки цьому ви зможете готувати все — від соусів і пюре до збитих вершків і дрібно нарізаних інгредієнтів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zelmer |
| Тип блендера | Занурювальний |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Тип управління | Механічне |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Плавне регулювання швидкості | Так |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Живлення | Мережа 220В |
| Характеристики заглибного блендера | |
| Матеріал занурюваної частини | метал |
| Багатофункціональна чаша-подрібнювач | Так |
| Ємність подрібнювача | 500 мл |
| Вінчик для збивання | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Мірний стакан | Так |
| Ємність мірного стакана | 800 мл |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Неіржавка сталь |
| Ємність мірної склянки | 800 мл |
| Насадка вінчик | Да |
| Матеріал занурювальної частини | Метал |
| Подрібнювач | Да |
| Призначення | Побутове |
| Місткість подрібнювача | 500 мл |
| Країна | Китай |
| Гарантія | 24 міс |
| Венчик для взбивания | Так |
- Ціна: 1 899 ₴









