влевовправо
-14%Мультипіч-фритюрниця First Austria FA-5053-6 (5,8л)
- Готово до відправки
- Код: FA-5053-6
2 889 ₴
2 489 ₴
+380 (63) 443-39-43
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
З аерофритюрницею First Austria ви приготуєте улюблені страви з до 85 % менше жиру – завдяки сучасній технології гарячого повітря. Потужний нагрівальний елемент потужністю 1700 Вт рівномірно розігріває кошик об'ємом 5,8 літра, забезпечуючи хрусткі результати при температурах від 80 до 200 °C з точністю до 5 градусів. За допомогою цифрового керування з 8 програмами ви легко оберете ідеальне налаштування для картоплі фрі, м'яса, риби чи овочів. Таймер на 60 хвилин гарантує точне приготування, а антипригарне покриття запобігає прилипання їжі і полегшує очищення. Прилад працює відносно тихо – лише 54 дБ. Елегантний дизайн чорного з нержавіючою сталі органічно впишеться в будь-яку кухню, а завдяки компактним розмірам залишається достатньо місця для творчих кулінарних ідей. Смачно, здорово та швидко – без компромісів!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | First |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальна потужність печі | 1700 Вт |
| Об`єм | 5.8 л |
| Кількість режимів приготування | 8 |
| Конвекція | Так |
| Тип управління | Сенсорне |
| Таймер | Так |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Побутове |
| Кількість програм приготування | 8 |
| Покриття чаші | Антипригарне |
| Об'єм | 5,8 л |
| Температура нагрівання | 80 - 200°C |
| Країна | Китай |
| Розмір | 31,5 x 27 x 36,5 см |
| Гарантія | 12 міс |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Нове |
| Терморегулятор | Да |
| Споживана потужність | 1700 Вт |
| Максимальний час встановлення таймера | 60 хв |
| Знімна чаша | Да |
| Антипригарное покрытие чаши | Да |
| Додаткові функції та характеристики | |
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Індикатор роботи | Да |
| Дисплей | Да |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 315 мм |
| Ширина | 270.0 |
| Глибина | 365.0 |
| Вага | 4.4 |
- Ціна: 2 489 ₴




