влевовправо

Пральна машина Samsung WW60A3120BE/LE
- Готово до відправки
- Код: WW60A3120BE/LE
14 699 ₴
+380 (63) 443-39-43
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Побутова техніка чутлива до змін напруги у мережі та може вийти з ладу під час нестабільного електропостачання. Volt Control – це інноваційна технологія від Samsung, яка захистить вашу техніку від перепадів напруги та продовжить термін її експлуатації. Ми дбаємо про вашу техніку: пральні машини, холодильники та деякі моделі духовок Samsung оснащені надійним захистом Volt Control.БезпекаПри значних стрибках напруги, що можуть виникати одразу після відключення світла, Volt Control автоматично вимикає прилад, запобігаючи його пошкодженню чи замиканню.ЗахистVolt Control захищає вашу техніку при незначних коливаннях напруги +/-15% від номінального значення. При критичних стрибках (від 380 В) обладнання автоматично вимикається, доки напруга не стабілізується.Стабільна роботаНасолоджуйтесь комфортом, який дарує вам техніка Samsung, навіть за несприятливих умов у електропостачанні. Ваша техніка працюватиме надійно завдяки Volt Control.ДовговічністьІнвестуйте в надійну техніку, яка прослужить довгі роки. Більшість випадків, спричинених перепадами напруги, не покриваються гарантією. Технологія Volt Control мінімізує ризик таких ситуацій.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Вбудована техніка | НІ |
| Тип завантаження | Фронтальна |
| Максимальне завантаження білизни для прання | 6 кг |
| Тип управління | Механічне |
| Клас енергоспоживання | A+++ |
| Клас віджиму | C |
| Максимальна швидкість віджиму | 1200 об/хв |
| Сушка | Ні |
| Матеріал бака | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Тип пральної машини | Автомат |
| Тип двигуна | Інверторний |
| Спосіб установки | Окремо встановлюваний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Особливості | З парою |
| Споживання води | 43 л |
| Кількість програм прання | 12 |
| Рівень шуму при пранні | 58 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 850 мм |
| Ширина | 595 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Вага | 58 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Білий |
| Керування | Механічне |
| Макс. швидкість віджиму | 1200 об/хв |
| Країна | Южная Корея |
| Гарантія | 36 місяців |
| Двигатель | Інверторний |
| Количество программ | 14 |
- Ціна: 14 699 ₴






