влевовправо

Сушильна машина BEKO BM3T37239WB
- Готово до відправки
- Код: BM3T37239WB
19 999 ₴
+380 (63) 443-39-43
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Делікатніше прання завдяки хвилеподібній траєкторії в барабаніСушіння не завжди корисне для одягу. Саме тому вигнуте скло дверцят у системі AquaWave® і лопатки спеціальної конструкції, що переміщують білизну хвильовими рухами всередині барабана, роблять процес прання менш шкідливим для одягу, а сушіння – ефективнішим. Тож коли наступного разу хтось похвалить вашу нову блузку, а ви відповісте «Та вона ж стара!», можливо, це буде недалеко від правди.Досконале висушування без знебарвленняВи звикли до кольорового одягу, але ваші речі втрачають яскравість? Що ж сталося? Уся справа в сушильному барабані. Але тепер є інноваційна система сушіння з технологією теплового насосу EcoGentle, яка допомагає зберегти колір одягу. Стандартна технологія конденсаційного сушіння поєднується із системою кондиціонування повітря, забезпечуючи лагідніше оброблення одягу та заощаджуючи електроенергію під час сушіння.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BEKO |
| Країна виробник | Великобританія |
| Вид сушки | конденсаційна |
| Технологія теплового насоса | Так |
| Тип завантаження | Фронтальна |
| Максимальне завантаження білизни для сушки | 7 кг |
| Тип управління | Електронне |
| Клас енергоспоживання | A++ |
| Сушка по залишкової вологості | Так |
| Сушіння за часом | Так |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Барабанний апарат |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Підсвічування дисплея | Так |
| Кількість програм сушіння | 15 |
| Звуковий сигнал | Так |
| Захист від дітей | Так |
| Рівень шуму | 64 дБ |
| Колір корпусу | Білий |
| Тип зливання води | Водозбірник |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 885 мм |
| Ширина | 650 мм |
| Глибина | 550 мм |
| Вага | 40 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Білий |
| Тип двигуна | Инверторный |
| Керування | Електронно-механічне |
| Програми сушки | 15 |
| Країна | Туреччина |
| Гарантія | 36 місяців |
| Технология теплового насоса | Так |
| Сушка по остаточной влажности | Так |
| Сушка по времени | Так |
| Підсвітка дисплея | Так |
- Ціна: 19 999 ₴







