влевовправо
-10%Пральна машина Whirlpool TDLR 6040L EU/N (вертик)
- Готово до відправки
- Код: TDLR 6040L EU/N
16 499 ₴
14 799 ₴
+380 (63) 443-39-43
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тип пральної машини - Автоматичні;Максимальне завантаження, кг - 6 кг;Максимальна швидкість віджиму - 1000 об/хв;Витрата води за цикл - 43 л;Кількість програм прання - 14; Ні;Колір корпусу - Білий;Тип завантаження - Вертикальна;Рівень шуму при віджиманні, дБ - 78 дБ;Глибина - 51-60 см;Ширина - Менше 40 см;Висота - 86-91 см;Ширина, см - 40; габаритами – Вузькі (сторона 40-49 см); Програми – ECO-режим, Синтетика, Шерсть; Бренд – Whirlpool;
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Whirlpool |
| Вбудована техніка | НІ |
| Тип завантаження | Вертикальна |
| Максимальне завантаження білизни для прання | 6 кг |
| Тип управління | Механічне |
| Клас прання | A |
| Клас енергоспоживання | A+++ |
| Клас віджиму | B |
| Вибір температури прання | Так |
| Максимальна швидкість віджиму | 1000 об/хв |
| Матеріал бака | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Румунія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип двигуна | Колекторний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 900 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Глибина | 560 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Споживання води | 43 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Білий |
| Керування | Механічне |
| Макс. швидкість віджиму | 1000 об/хв |
| Гарантія | 36 місяців |
| Количество программ | 14 |
| Выбор температуры стирки | Так |
- Ціна: 14 799 ₴




