влевовправо
-12%Пральна машина Whirlpool TDLRB 6251BS EU (вертик)
- Готово до відправки
- Код: TDLRB 6251BS EU
19 499 ₴
17 099 ₴
+380 (63) 443-39-43
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Програми - Делікатне прання, Джинси, Синтетика, Спорт, Шерсть;Колір корпусу - Білий;Захист і контроль - Захист від дітей;Сфера застосування - Для дому (побутова);Ширина - Менше 40 см; пральні машини - Автоматичні; Сегментація за габаритами - Вузькі (сторона 40-49 см); Висота - 86-91 см; Глибина - 51-60 см; LED-індикація;Функції - Відстрочка старту, Регулювання швидкості віджиму;Рівень шуму при віджиманні, дБ - 79 дБ;Тип двигуна - Інверторний;Клас енергоспоживання - B;Витрата води за цикл - 43 л;Клас віджиму (залишковий вміст вологи) - B 1200 об/хв; Клас прання – А; Бренд – Whirlpool;
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Whirlpool |
| Клас енергоспоживання | B |
| Тип двигуна | Інверторний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 90 см мм |
| Гарантія | 12 міс |
| Глибина | 70 см |
| Двигатель | Інверторний |
| Керування | Електронно-механічне |
| Колір | Білий |
| Країна | Словлення |
| Количество программ | 14 |
| Ширина | 40 см |
- Ціна: 17 099 ₴




