влевовправо
-10%Холодильник Whirlpool WHK 25404 XBR5E (2 м, чорн.No Frost)
- Готово до відправки
- Код: WHK 25404 XBR5E
24 999 ₴
22 399 ₴
+380 (63) 443-39-43
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Whirlpool WHK 25404– це поєднання передових технологій та елегантного дизайну, створене для комфортного зберігання продуктів. Завдяки системі охолодження Dual No Frost, холодильник рівномірно розподіляє холод, запобігаючи утворенню льоду та зберігаючи свіжість кожного продукту. Відділення Fresh Box створює ідеальні умови для зберігання овочів та фруктів, допомагаючи їм довше зберігати смак та поживні властивості. Сучасне LED-підсвічування не тільки висвітлює внутрішній простір, але й робить його зручнішим для використання – тепер кожна полиця буде видно без зайвих зусиль. Морозильна камера оснащена системою No Frost, яка виключає необхідність ручного розморожування, а отже, продукти залишаються свіжими, а догляд за холодильником стає простіше. Холодильник Whirlpool WHK 25402 XBR4U створений, щоб зробити вашу кухню сучаснішим, а зберігання продуктів – комфортнішим та ефективнішим.
| Основні | |
|---|---|
| Вбудована техніка | НІ |
| Виробник | Whirlpool |
| Розташування морозильної камери | Нижня |
| Кількість камер | 2 |
| Загальний об`єм | 355 л |
| Об'єм морозильної камери | 106 л |
| Тип управління | Механічне |
| Кількість компресорів | 1 |
| Клас енергоспоживання | D |
| Розморожування холодильної камери | No Frost |
| Система розморожування No Frost (Frost Free) | No Frost |
| Колір корпусу | Чорний |
| Країна виробник | Румунія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип холодильника | Двокамерний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 2035 мм |
| Ширина | 595 мм |
| Глибина | 663 мм |
| Вага | 76 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Чорний |
| Тип компресора | Инверторный |
| Керування | Механічне |
| Система охолодження | NoFrost |
| Загальний об'єм | 355 л |
| Об'єм холодильної камери | 249 л |
| Країна | Румунія |
| Гарантія | 12 міс |
- Ціна: 22 399 ₴




