влевовправо
-7%Плита комбінована ARTEL APETITO 03-E WHITE
- Готово до відправки
- Код: APETITO 03-E WHITE
14 799 ₴
13 749 ₴
+380 (63) 443-39-43
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Убудована система безпеки в кухонних плитахОднією з найважливіших функцій газової плити є система газ-контроль. Ця система автоматично припинить подавання газу, якщо полум'я раптово згасне.Надійне, знімне скло дверцят духовкиСкло у дверцятах духової шафи є знімним, завдяки чому дуже зручно очищати дверцята після користування газовою плитою. До того ж треба зазначити, що скло є гартованим і може витримати критичні температури.Функція гриль у кухонних плитахДуховку Artel обладнано функцією гриль, яка ідеально підійде для приготування соковитої курки з хрусткою скоринкою. Усе, що вам потрібно — лише натиснути кнопку, інше духовка зробить за вас.Електропідпалювання конфорок кухонних плитФункція електропідпалювання конфорок здатна неабияк заощадить ваш час і позбавить потреби щораз під час увімкнення користуватися сірниками.Ящик для зберігання посудуУ нижній частині газової плити є зручний ящик, у якому ви можете зберігати весь потрібний посуд.Звукове сповіщення готовності стравЦю модель обладнано звуковим сигналом. Щойно закінчується встановлений таймером час, лунає звуковий сигнал, що сповіщає вас про готовність страви.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Artel |
| Вид плити | Кухонна плита |
| Варильна поверхня | Газова |
| Покриття варильної поверхні | емаль |
| Духова шафа | електричний |
| Ширина плити | 60 см |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Узбекистан |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Зона нагріву | Газові |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Загальна кількість конфорок | 4 |
| Кількість газових конфорок | 4 |
| Конфорка-гриль | Так |
| Газ-контроль конфорок | Так |
| Матеріал решітки | Чавун |
| Характеристики духової шафи | |
| Об'єм духової шафи | 65 л |
| Внутрішнє покриття | емаль |
| Кількість стекол дверцят духовки | 2 |
| Внутрішнє освітлення | Так |
| Конвекція | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Електропідпал | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 850 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Вага | 42 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип духової шафи | Електрична |
| Колір | Білий |
| Керування | Механічне |
| Об'єм духовки | 65 л |
| Тип варильної панелі | Газова |
| Матеріал решіток | Чавун |
| Кількість конфорок | 4 |
| Країна | Узбекистан |
| Гарантія | 12 міс |
| Електрозапалювання | Так |
- Ціна: 13 749 ₴




