влевовправо
-18%Варильна поверхня LUXELL C6-40BF BLACK
- Готово до відправки
- Код: C6-40BF BLACK
5 999 ₴
4 899 ₴
+380 (63) 443-39-43
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Газова варильна поверхня Luxell C6-40BF BLACK поєднує класичний дизайн і сучасну практичність, гармонійно доповнюючи інтер’єр кухні. Робоча поверхня виконана із загартованого скла, яке відрізняється підвищеною міцністю, стійкістю до високих температур і легкістю в очищенні. Завдяки зручним поворотним перемикачам можна плавно та точно регулювати інтенсивність полум’я, забезпечуючи комфортне приготування різноманітних страв — від швидкого обсмажування до повільного тушкування.Модель оснащена системою газ-контролю, що автоматично припиняє подачу газу у випадку згасання полум’я, підвищуючи безпеку використання. Вбудоване електропідпалювання дозволяє швидко запалювати конфорки без додаткових аксесуарів, роблячи щоденне користування зручнішим. Поверхня відзначається практичністю, надійністю та простотою догляду, що робить її оптимальним рішенням для щоденного домашнього використання та комфортного приготування їжі.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Газова |
| Виробник | LUXELL |
| Варіант установки | Залежний |
| Покриття варильної поверхні | загартоване скло |
| Матеріал решітки | Чавун |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Країна виробник | Туреччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Конфорки | |
| Розташування конфорок | квадрат |
| Загальна кількість конфорок | 4 |
| Кількість газових конфорок | 4 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Електропідпал | Так |
| Газ-контроль конфорок | Так |
| Габаритні розміри варильної поверхні | |
| Ширина | 560 мм |
| Глибина | 490 мм |
| Висота | 100 мм |
| Вага | 11.2 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Керування | Механічне |
| Кількість конфорок / зон нагріву | 4 |
| Матеріал основи панелі | Загартоване скло |
| Тип варильної панелі | Газова |
| Матеріал решіток | Чавун |
| Країна | Туреччина |
| Гарантія | 12 міс |
| Електрозапалювання | Так |
- Ціна: 4 899 ₴






