влевовправо
-9%Духова шафа LUXELL A68-SF3
- Готово до відправки
- Код: A68-SF3
10 999 ₴
10 049 ₴
+380 (63) 443-39-43
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електрична духова шафа LUXELL A68-SF3 (FDT) BLACK — це сучасне кухонне рішення, яке поєднує високий функціонал, стильний дизайн і зручність у використанні. Завдяки великому об'єму в 80 літрів вона чудово підходить для приготування великих порцій, запікання м'яса, випічки або приготування декількох страв одночасно.Модель підтримує 20 різних програм, включно з конвекцією — функцією, яка забезпечує рівномірне приготування страв завдяки циркуляції гарячого повітря. Наявність таймера дозволяє точно контролювати процес приготування, а сенсорне керування з дисплеєм додає комфорту та сучасного вигляду.Панель керування зі скла легко очищується й виглядає стильно. Завдяки подвійному склу дверцят духовка має покращену теплоізоляцію та підвищену безпеку в користуванні.Для максимальної зручності у користуванні передбачені телескопічні напрямні, які значно полегшують виймання дека. Внутрішні стінки покрито емаллю легкого очищення, що робить догляд за приладом швидким і без зайвих зусиль. комплекті постачання ви отримаєте 2 дека та 1 решітку, що дозволяє відразу почати користування духовкою. Завдяки стандартним розмірам і ніші для вбудовування 57.5–58.5 х 55.8 х 55 см, LUXELL A68-SF3 (FDT) легко інтегрується у більшість кухонних інтер'єрів.Елегантне чорне скло, великий функціонал, зручне сенсорне управління і потужна комплектація — усе це робить цю духовку ідеальним вибором для тих, хто цінує якість, комфорт і стиль на кухні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LUXELL |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип духової шафи | електричний |
| Варіант установки | Залежний |
| Тип управління | Електронне |
| Об'єм духової шафи | 80 л |
| Кількість режимів приготування | 6 |
| Конвекція | Так |
| Клас енергоспоживання | A |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри духової шафи | |
| Висота | 575 мм |
| Ширина | 595 мм |
| Глибина | 550 мм |
| Вага | 29 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Чорний |
| Керування | Електронне |
| Об'єм духовки | 80 л |
| Кількість програм приготування | 20 |
| Максимальна температура нагрівання | до 300 °C |
| Країна | Туреччина |
| Внутрішнє покриття | Термостійка емаль |
| Гарантія | 12 міс |
| Кількість шибок в дверцятах | 2 |
- Ціна: 10 049 ₴






