влевовправо
-8%Духова шафа LUXELL B66-LXSF3CMB
- Готово до відправки
- Код: B66-LXSF3CMB
8 499 ₴
7 819 ₴
+380 (63) 443-39-43
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електрична духовка Luxell B66-LXSF3CMB поєднує компактність та функціональність, забезпечуючи комфортне приготування страв у будь-яких умовах.Модель має об’єм 55 літрів, 8 режимів приготування та дозволяє готувати з використанням гриля та конвекції. Механічне керування забезпечує простоту використання, а внутрішня підсвітка та таймер допомагають контролювати процес приготування.Пристрій обладнаний панеллю з чорного скла, прихованим нагрівальним елементом і подвійними скляними дверцятами для додаткової безпеки. Потужність духовки складає 1.9 кВт, що дозволяє ефективно використовувати енергію.Комплектація включає два дека та решітку, забезпечуючи все необхідне для приготування. Завдяки своїм компактним розмірам і вазі 23.21 кг, духовка легко монтується в будь-якій кухні.Модель виготовлена в Туреччині та має 12 місяців офіційної гарантії від виробника.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LUXELL |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип духової шафи | електричний |
| Варіант установки | Залежний |
| Тип управління | Електронне |
| Об'єм духової шафи | 55 л |
| Кількість режимів приготування | 8 |
| Гриль | Так |
| Конвекція | Так |
| Клас енергоспоживання | A |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал фасаду | Емаль, Скло/нержавіюча сталь |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Внутрішнє покриття | емаль |
| Габаритні розміри духової шафи | |
| Висота | 630 мм |
| Ширина | 640 мм |
| Глибина | 630 мм |
| Вага | 23 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Чорний |
| Керування | Електронно-механічне |
| Об'єм духовки | 55 л |
| Максимальна температура нагрівання | до 300 °C |
| Країна | Туреччина |
| Гарантія | 12 міс |
| Кількість шибок в дверцятах | 2 |
- Ціна: 7 819 ₴






