влевовправо
-6%Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відчуйте аромат свіжозавареної кави з крапельною кавоваркою SATURN ST-CM0170. Завдяки потужності 650 Вт, вона швидко готує насичений напій, зберігаючи його смак та аромат. Пристрій, виконаний із міцного пластику чорного кольору, має компактні розміри і легко впишеться в будь-який інтер'єр. Кава готується безпосередньо в скляний кофейник об'ємом 0,6 л, який йде в комплекті. Кавоварка використовує молоту каву, а функції антикрапельний механізм та підтримка температури роблять її використання максимально зручним та охайним.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Saturn |
| Вбудована техніка | НІ |
| Призначення | Побутове |
| Тип кавоварки | Крапельна |
| Тип професійної кавомашини | Традиційна |
| Тип управління | Механічне |
| Тип використовуваної кави | Мелений |
| Об`єм | 0.6 л |
| Фільтр | постійний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Приготування молочних напоїв | Відсутнє |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 260 мм |
| Ширина | 185 мм |
| Глибина | 150 мм |
| Вага | 0.84 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Чорний |
| Керування | Механічне |
| Тип кави | Мелений |
| Об'єм резервуару для води | 0,6 л |
| Країна | Китай |
| Гарантія | 24 міс |
- Ціна: 479 ₴





