влевовправо
-6%Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель SATURN ST-CM7087 належить до доступного сегменту кавоварок.Вона сподобається тим, хто не бажає витрачати багато грошей на занадто складні девайси.До того ж проста конструкція передбачає мінімальний догляд і обслуговування.А для любителів американо краплинні кавоварки підходять якнайкраще.Чорний пластиковий корпус органічно впишеться в інтер'єр кухні або офісу.А проста процедура заварювання кави дасть вам змогу заощадити вранці кілька зайвих хвилин.Кавоварка Saturn вирізняється тим, що готує стабільно смачну каву.Якщо ви знайшли улюблений сорт зерен, то вам залишилося лише підібрати оптимальні пропорції води і кави.А процес заварювання повністю автоматичний, тому вашого втручання не потребує.Поки кавоварка готує каву вранці, у вас з'явиться час для пари тостів або сендвічів.Модель призначена для заварювання кави крапельним методом.Тому кавоварка має характерну конструкцію із зовнішнім резервуаром для води і ємністю для фільтра і кави.Під чайником міститься нагрівальний диск, який збереже тепло напою на деякий час.Тому ви можете підливати каву гостям весь вечір без необхідності повторного заварювання напою.Загальні характеристики:Виробник: SaturnВид: Крапельна кавоваркаУстановка: настільнаВикористовувана кава: меленаОб'єм: 0.75 лПотужність: 650 Вт
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Saturn |
| Вбудована техніка | НІ |
| Призначення | Побутове |
| Тип кавоварки | Крапельна |
| Тип професійної кавомашини | Традиційна |
| Тип управління | Механічне |
| Тип використовуваної кави | Мелений |
| Об`єм | 0.75 л |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Колір корпусу | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Приготування молочних напоїв | Відсутнє |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 270 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Глибина | 190 мм |
| Вага | 1.42 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Чорний з сріблястим |
| Керування | Механічне |
| Тип кави | Мелений |
| Об'єм резервуару для води | 0,75 л |
| Країна | Китай |
| Гарантія | 24 міс |
- Ціна: 849 ₴








