влевовправо
-7%Плита комбінована ARTEL APETITO 03-E INOX
- Готово до відправки
- Код: APETITO 03-E INOX
15 599 ₴
14 499 ₴
+380 (63) 443-39-43
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Газова плита Apetito 03-E від узбецької компанії Artel має чотири конфорки, електродуховку з підсвіткою об'ємом 65 літрів і функцію електричного гриля.Модель має функцію електропідпалювання конфорок, газ-контроль поверхні, таймер, чавунні решітки та скляну кришку варильної поверхні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Artel |
| Вид плити | Кухонна плита |
| Варильна поверхня | Газова |
| Покриття варильної поверхні | нержавіюча сталь |
| Духова шафа | електричний |
| Ширина плити | 60 см |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Країна виробник | Узбекистан |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Зона нагріву | Газові |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Загальна кількість конфорок | 4 |
| Кількість газових конфорок | 4 |
| Газ-контроль конфорок | Так |
| Матеріал решітки | Чавун |
| Характеристики духової шафи | |
| Об'єм духової шафи | 65 л |
| Внутрішнє освітлення | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Електропідпал | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 850 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Вага | 42 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип духової шафи | Електрична |
| Колір | Неіржавка сталь |
| Керування | Механічне |
| Об'єм духовки | 65 л |
| Тип варильної панелі | Газова |
| Матеріал решіток | Чавун |
| Кількість конфорок | 4 |
| Країна | Узбекистан |
| Гарантія | 12 міс |
| Електрозапалювання | Так |
- Ціна: 14 499 ₴






