влевовправо

Міксер MPM MMR-26Z/B (600Вт з чашою)
- Готово до відправки
- Код: MMR-26Z/B
1 999 ₴
+380 (63) 443-39-43
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Міксер MPM MMR‑26Z/B — це стаціонарний кухонний міксер з обертовою чашею, який стане надійним помічником у приготуванні різних кулінарних страв. Він оснащений обертовою чашею зі сталевої нержавіючої сталі об’ємом 4,2 л, що дозволяє зручно збивати креми, тісто або інші суміші без додаткового пересипання інгредієнтів. Прилад має плавне регулювання швидкості та функцію TURBO, щоб точно налаштувати темп роботи відповідно до типу продуктів і етапу змішування.Модель відрізняється доволі високою потужністю (максимально до 850 Вт), що забезпечує ефективну роботу навіть з густішими масами. У комплект входять насадки для збивання (віночки) та гак для замішування тіста, а також захист від випадкового включення для безпечної роботи.Цей міксер ідеально підходить для домашнього використання, коли потрібно швидко і якісно збити верхню піну, зробити ніжний крем або замісити тісто для випічки.Автоматичне обертання чаші : ЄВага : 2.28 кгГарантія : 12 місяців офіційної гарантії від виробникаДодаткові характеристики : Максимальна потужність: 850 Вт Потужність номінальна: 500-600 Вт Плавне регулювання швидкості Захист від випадкового включення Кнопка для виштовхування насадокКолір : БілийМатеріал корпуса : ПластикМатеріал корпусу міксера : ПластикМатеріал чаші : Нержавіюча стальНасадки : ВінчикиНасадки : Гаки для тістаОб'єм чаші, л : ВінчикиОб'єм чаші, л : Гаки для тістаОсобливості : ТурборежимПотужність, Вт : 600Сфера використання : Для дому
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MPM |
| Тип міксера | Стаціонарний |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 600 Вт |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Кількість насадок | 2 |
| Режим Турбо | Так |
| Імпульсний режим | Так |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь, Пластик |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вінчики для збивання | Так |
| Насадки для замісу тіста | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.28 кг |
| Параметри чаші стаціонарного міксера | |
| Об'єм чаші | 4.2 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Білий |
| Керування | Механічне |
| Країна | Польща |
| Гарантія | 12 міс |
| Віночки для збивання | Так |
| Насадки для замішування тіста | Так |
- Ціна: 1 999 ₴



