влевовправо
-11%Плитка газова MPM Smile-KN-02/1KB (2 конфорки)
- Готово до відправки
- Код: Smile-KN-02/1KB
1 899 ₴
1 689 ₴
+380 (63) 443-39-43
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
MPM SMILE-KN-02/1KB; Характеристика плити: Настільна Газова; Характеристика варильної поверхні: 2 Квадрат Газова Механічний Виробник виробу MPM Модель SMILE-KN-02/1KB Код від виробника SMILE-KN-02/1KB Характеристика плити [1] Потужність Звичайного пальника 1.6 кВт Потужність Великого пальника 2.3 кВт Розташування Настільна Тип плити управління плити Механічний Кришка Метал Характеристика варильної поверхні [1] Кількість конфорок 2 Матеріал робочої поверхні Нержавіюча сталь Матеріал ґрат варильної поверхні Чавун Розташування конфорок Квадрат Розташування елементів управління Фронтальне Тип варильної поверхні Газова Тип керування варильною поверхнею Механічний Колір виробу Колір виробу Чорний Колір ручок
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MPM |
| Вид плити | Настільна |
| Варильна поверхня | Газова |
| Покриття варильної поверхні | емаль |
| Ширина плити | 60 см |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Зона нагріву | Газові |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Загальна кількість конфорок | 2 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 90 мм |
| Ширина | 590 мм |
| Глибина | 355 мм |
| Вага | 2.9 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Чорний |
| Матеріал корпусу | Эмалированная сталь |
| Керування | Механічне |
| Тип варильної панелі | Газова |
| Матеріал решіток | Емальована сталь |
| Кількість конфорок | 2 |
| Країна | Польща |
| Гарантія | 12 міс |
- Ціна: 1 689 ₴





