влевовправо
-15%Пральна машина Candy BP 48SBL6G-S
- Готово до відправки
- Код: BP 48SBL6G-S
19 999 ₴
16 999 ₴
+380 (63) 443-39-43
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бренд - Candy; Дисплей - LED-індикація; Тип завантаження - Фронтальна; Програми - Швидке прання, Легке прасування (антисминання); Колір корпусу - Сірий; дБ;Кількість програм прання - 16;Максимальне завантаження білизни - Більше 6 кг;Тип пральної машини - Автоматичні;Управління - Сенсорне;Тип двигуна - Інверторний;Клас енергоспоживання - A; л;Клас віджиму (залишковий вміст вологи) - B (45-53%);Висота - 81-85 см;Функція пара - Так;Сфера застосування - Для дому (побутова);Максимальна швидкість віджиму - 1400 об/хв; 48,8; Висота, см - 85; Ширина, см - 59,5;
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Candy |
| Вбудована техніка | НІ |
| Тип завантаження | Фронтальна |
| Максимальне завантаження білизни для прання | 8 кг |
| Тип управління | Електронне |
| Клас прання | A |
| Клас енергоспоживання | A |
| Клас віджиму | B |
| Максимальна швидкість віджиму | 1400 об/хв |
| Матеріал бака | Нержавіюча сталь |
| Прямий привід барабана | Так |
| Колір корпусу | Антрацит |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип пральної машини | Автомат |
| Тип двигуна | Інверторний |
| Спосіб установки | Окремо встановлюваний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Споживання води | 44 л |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 56 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 60 см |
| Керування | Електронне |
| Макс. швидкість віджиму | 1400 об/хв |
| Тип керування | Wi-Fi керування |
| Глибина | 48 см |
| Країна | Китай |
| Гарантія | 12 міс |
| Двигатель | Інверторний |
| Количество программ | 16 |
- Ціна: 16 999 ₴









