влевовправо
-11%Пральна машина Candy BP 49BL8G-S
- Готово до відправки
- Код: BP 49BL8G-S
21 999 ₴
19 499 ₴
+380 (63) 443-39-43
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фронтальна пральна машина з інверторним двигуном та ремінним приводом розрахована на завантаження до 9 кг білизни. Максимальна швидкість віджиму становить 1400 об/хв, рівень шуму при пранні – 54 дБ, при віджиму – 72 дБ. Оснащена символьною панеллю управління, технологією ProActive Wash для підвищення якості прання та барабаном Pillow Drum, що дбайливо поводиться з тканинами.Відповідає високим показникам енергоефективності – клас енергоспоживання A+++, клас прання A та клас віджиму B. Споживання енергії на цикл становить 0,4 кВтг, води – 42 л.Має набір програм: бавовна, еко бавовна, синтетика, делікатні тканини, швидке прання 14 хв, ручне прання, джинси, інтенсивне прання. Передбачено функцію пари для глибокої обробки білизни.Серед функцій доступні вибір температури та швидкості віджиму, легке прасування, очищення барабана, додаткове полоскання, таймер відстрочення старту до 24 годин, а також можливість дозавантаження білизни (Старт/Пауза).З особливостей – підтримка Wi-Fi для віддаленого керування. Є система безпеки із захистом від дітей.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Candy |
| Вбудована техніка | НІ |
| Тип завантаження | Фронтальна |
| Максимальне завантаження білизни для прання | 9 кг |
| Тип управління | Електронне |
| Клас прання | A |
| Клас енергоспоживання | A |
| Клас віджиму | B |
| Вибір температури прання | Так |
| Максимальна швидкість віджиму | 1400 об/хв |
| Сушка | Ні |
| Матеріал бака | Нержавіюча сталь |
| Прямий привід барабана | Так |
| Колір корпусу | Антрацит |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип пральної машини | Автомат |
| Тип двигуна | Інверторний |
| Спосіб установки | Окремо встановлюваний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Споживання води | 42 л |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 850 мм |
| Ширина | 650 мм |
| Глибина | 636 мм |
| Вага | 67 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Сірий |
| Керування | Електронне |
| Макс. швидкість віджиму | 1400 об/хв |
| Тип керування | Wi-Fi керування |
| Країна | Китай |
| Гарантія | 12 міс |
| Двигатель | Інверторний |
| Количество программ | 16 |
| Выбор температуры стирки | Так |
- Ціна: 19 499 ₴







