влевовправо
-13%Пральна машина Candy BP 49SBL8-S
- Готово до відправки
- Код: BP 49SBL8-S
19 999 ₴
17 499 ₴
+380 (63) 443-39-43
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фронтальна пральна машина з інверторним двигуном розрахована на завантаження до 9 кг білизни та забезпечує максимальну швидкість віджиму 1400 об/хв. Рівень шуму під час прання становить 51 дБ, при віджиму – 72 дБ. Оснащена технологією Quick&Clean та розбірним барабаном.Має клас енергоспоживання A+++, клас прання A та клас віджиму B. Споживання електроенергії на цикл становить 0,4 кВтг, води – 44 л.Передбачені основні програми: бавовна, еко-бавовна, синтетика, делікатні тканини, шерсть, швидке прання за 14 хв. Серед спеціальних програм доступні функція пари, ручне прання, джинси, змішаний тип білизни, спортивний одяг та щоденне прання.Функціонал включає вибір температури та швидкості віджиму, легке прасування, очищення барабана, додаткове полоскання, а також таймер відстрочення старту до 24 годин.З особливостей – підтримка Wi-Fi для зручного керування.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Candy |
| Вбудована техніка | НІ |
| Тип завантаження | Фронтальна |
| Максимальне завантаження білизни для прання | 9 кг |
| Тип управління | Електронне |
| Клас прання | A |
| Клас енергоспоживання | A+++ |
| Клас віджиму | B |
| Вибір температури прання | Так |
| Максимальна швидкість віджиму | 1400 об/хв |
| Сушка | Ні |
| Матеріал бака | Нержавіюча сталь |
| Прямий привід барабана | Так |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип пральної машини | Автомат |
| Тип двигуна | Інверторний |
| Спосіб установки | Окремо встановлюваний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Споживання води | 44 л |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 850 мм |
| Ширина | 595 мм |
| Глибина | 460 мм |
| Вага | 62 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Білий |
| Керування | Електронне |
| Макс. швидкість віджиму | 1400 об/хв |
| Тип керування | Wi-Fi керування |
| Країна | Китай |
| Гарантія | 12 міс |
| Двигатель | Інверторний |
| Количество программ | 16 |
| Выбор температуры стирки | Так |
- Ціна: 17 499 ₴







