влевовправо
-15%Пральна машина Candy BR 47SBL8-S
- Готово до відправки
- Код: BR 47SBL8-S
19 999 ₴
16 999 ₴
+380 (63) 443-39-43
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ProWash 500Нова пральна машина Candy ProWash 500 BR 47SBL8-S розроблена для тривалого використання. Відкрийте для себе довговічне та надійне рішення для прання завдяки швидким циклам, які гарантують максимальний догляд за вашим одягом лише за 14 хвилин. Технологія ProActive Wash пропонує ефективне очищення зі спеціальними циклами, які дбайливо видаляють бруд або перуть при температурі 20°C. Нарешті, низьке споживання енергії, інтуїтивно зрозумілий дисплей та застосунок hOn збагачують весь процес прання.На 20% краще, ніж клас АНасолоджуйтесь найкращими результатами прання з найнижчим споживанням енергії: ця пральна машина Candy ProWash на 20% ефективніша, ніж стандартна пральна машина класу «А».Технологія проактивного пранняЧи готові ви подолати будь-які труднощі прання? Завдяки новій технології ProActive Wash та ексклюзивній системі впорскування води, вона може гарантувати рівномірне, швидке та ефективне полоскання й оптимальне оброблення всіх тканин, навіть під час швидких циклів прання.Додаток hOnПотрібно випрати білизну? З новим додатком hOn це не проблема! Він постійно оновлюється, пропонує вам лише найкращі функції в своїй категорії та індивідуальні результати, керуючи та перевіряючи стан прання, де б ви не були. А завдяки інтерфейсу користувача з текстом, що прокручується, ви все контролюєте.Спеціальні цикли прання Candy для задоволення ваших щоденних потреб у пранніУніверсальна, швидка та надійна, ця пральна машина оптимізує ваш досвід прання, навіть коли у вас немає часу. Завдяки повному набору швидких циклів ви заощадите час без шкоди для продуктивності, а завдяки циклу захисту від забруднення та інтелектуальному циклу прання ваш одяг завжди буде свіжим і його легко прасувати. Крім того, для найделікатніших тканин ви можете використовувати цикл холодного прання при температурі 20°, щоб випрати будь-який одяг з надзвичайною дбайливістю.Інверторний двигун Speed Drive для максимальної ефективностіХочете заощадити на рахунках та зменшити вплив на навколишнє середовище? Нова пральна машина ProWash 500, завдяки високоефективній технології інверторного двигуна, досягає найвищого класу енергоефективності. І останнє, але не менш важливе: безшумний цикл ідеально підходить для нічного прання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Candy |
| Вбудована техніка | НІ |
| Тип завантаження | Фронтальна |
| Максимальне завантаження білизни для прання | 7 кг |
| Тип управління | Електронне |
| Клас прання | A |
| Клас енергоспоживання | A |
| Клас віджиму | B |
| Вибір температури прання | Так |
| Максимальна швидкість віджиму | 1400 об/хв |
| Матеріал бака | Нержавіюча сталь |
| Прямий привід барабана | Так |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип пральної машини | Автомат |
| Тип двигуна | Інверторний |
| Спосіб установки | Окремо встановлюваний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 850 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Глибина | 427 мм |
| Вага | 56 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Білий |
| Керування | Електронне |
| Макс. швидкість віджиму | 1400 об/хв |
| Тип керування | Wi-Fi керування |
| Країна | Китай |
| Гарантія | 12 міс |
| Двигатель | Інверторний |
| Количество программ | 14 |
| Выбор температуры стирки | Так |
- Ціна: 16 999 ₴






