влевовправо
-6%Холодильник HEINNER HC-HM262XE++ (1,80 м, нерж.)
- Готово до відправки
- Код: HC-HM262XE++
13 699 ₴
12 899 ₴
+380 (63) 443-39-43
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Холодильник HEINNER HC-HM262XE++Загальний об'єм 262 літраМісце справді більше, забудьте про тісноту і проблеми з організацією їжі. Отримайте простір, який забезпечує огляд, всього що у вас є в холодильнику.Колір: нержавіюча стальПривабливий дизайн і елегантний колір ідеально вписуються в будь-яку кухню, незалежно від того, чи йдеться про класичне, чи сучасне оформлення.Електронне управління з регульованим термостатомДозволяє легко налаштовувати температуру в обох камерах з великою точністю.КЛАС ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ E++Цей енергоефективний холодильник, клас енергоспоживання E, вражає своєю вмістом та зручністю використання.LED ОСВІТЛЕННЯСвітлодіодне освітлення забезпечує оптимальну видимість всередині.Перевішування дверейПеревішування дверей в холодильнику - це можливість зміни напрямку відкривання дверей з одного боку на інший. Це корисна функція, яка дозволяє вам адаптувати холодильник до конкретних потреб та розташування в приміщенні.Відділення та поличкиХолодильник оснащений відділенням для фруктів і овочів, 3 морозильними шухлядами та тримачем для яєць.
| Основні | |
|---|---|
| Вбудована техніка | НІ |
| Виробник | Heinner |
| Розташування морозильної камери | Нижня |
| Кількість камер | 2 |
| Загальний об`єм | 262 л |
| Об'єм морозильної камери | 71 л |
| Тип управління | Електронне |
| Клас енергоспоживання | E |
| Розморожування холодильної камери | статичне |
| Система розморожування No Frost (Frost Free) | ручне |
| Колір корпусу | Срібний |
| Країна виробник | Румунія |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Тип холодильника | Двокамерний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1800 мм |
| Ширина | 550 мм |
| Глибина | 560 мм |
| Вага | 55 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Срібний |
| Тип компресора | Обычный |
| Керування | Електронне |
| Система охолодження | Статична |
| Об'єм холодильної камери | 191 л |
| Країна | Китай |
| Гарантія | 3 роки |
- Ціна: 12 899 ₴






