влевовправо
-13%Духовка SATURN ST-EC3304 (чорна,38л)
- Готово до відправки
- Код: ST-EC3304
3 499 ₴
3 049 ₴
+380 (63) 443-39-43
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електрична піч SATURN ST-EC3304 - характеристики: Потужність: 1800 ВтНомінальна напруга: 220-240ВНомінальна частота: 50 ГцНомінальна сила струму: 8,1 АОб’єм: 38 лІдеально підходить для запікання та підсмажуванняРегульований термостат 70 - 250°C3 режими нагрівання: верхній, нижній і комбінованийТаймер: 60 хвФункція автовимкненняСигнал про закінчення готування4 нагрівальні елементи з нержавіючої сталіФорма для випіканняРешіткаРучка для декаРозміри: 534x379x330 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Saturn |
| Країна виробник | Китай |
| Об`єм | 38 л |
| Тип управління | Механічне |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 379 мм |
| Ширина | 534 мм |
| Глибина | 330 мм |
| Вага | 6.7 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип духової шафи | Електрична |
| Колір | Чорний |
| Керування | Механічне |
| Об'єм духовки | 38 л |
| Кількість програм приготування | 3 |
| Максимальна температура нагрівання | до 250 °C |
| Країна | Китай |
| Гарантія | 24 міс |
- Ціна: 3 049 ₴








