влевовправо
-12%Духовка SATURN ST-EC3306 (чорна,конвекція,гриль,2 бліна,60л)
- Готово до відправки
- Код: ST-EC3306
5 999 ₴
5 299 ₴
+380 (63) 443-39-43
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Універсальну електричну піч SATURN ST-EC3306 — ідеальний помічник для вашої кухні! Ця потужна піч на 2200 Вт з об'ємом 60 літрів легко впорається з різноманітними кулінарними завданнями: від гриля та запікання до підсмажування.Завдяки 8 режимам нагрівання ви зможете підібрати оптимальний варіант для будь-якої страви: верхній та нижній нагрів, комбіновані режими з конвекцією та грилем, а також можливість користуватися двома конфорками різних розмірів (195 мм і 163 мм).Зручний термостат регулюється в діапазоні від 70 до 250°C, що дозволяє точно контролювати температуру для ідеального приготування. Таймер на 60 хвилин з функцією автовимкнення і сигналом про готовність страви робить процес приготування ще комфортнішим.SATURN ST-EC3306 також оснащена функціями конвекції та рожна для рівномірного пропікання та апетитної скоринки. Внутрішнє освітлення забезпечує зручність контролю за процесом готування, а 4 нагрівальні елементи з нержавіючої сталі гарантують довговічність і надійність.До комплекту входять решітка, форма для випікання, ручка для дека та рожен. Завдяки компактним розмірам (580х447х407 мм), піч легко впишеться в будь-яку кухню.SATURN ST-EC3306 — це поєднання багатофункціональності, надійності та зручності у використанні.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Saturn |
| Країна виробник | Китай |
| Об`єм | 60 л |
| Тип управління | Механічне |
| Гриль | Так |
| Конвекція | Так |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 407 мм |
| Ширина | 447 мм |
| Глибина | 580 мм |
| Вага | 12.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип духової шафи | Електрична |
| Колір | Чорний |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Керування | Механічне |
| Тип гриля | електричний |
| Об'єм духовки | 60 л |
| Кількість програм приготування | 8 |
| Максимальна температура нагрівання | до 250 °C |
| Країна | Китай |
| Гарантія | 2 роки |
- Ціна: 5 299 ₴








