влевовправо
-6%Плита газова Milano ML60 G1 /07+біла
- Готово до відправки
- Код: ML60 G1 /07+біла
8 899 ₴
8 399 ₴
+380 (63) 443-39-43
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Газова плита Milano GAS COOKER ML60 G1 /07+ — це практичне та надійне рішення для щоденного приготування страв. Модель виконана у класичному білому кольорі, що гармонійно впишеться в інтер’єр будь-якої кухні. Плита оснащена газовою варильною поверхнею з зручними конфорками, які забезпечують рівномірний нагрів і дозволяють готувати страви різної складності.Газова духовка об’ємом 65 літрів ідеально підходить для запікання, випічки та приготування великих порцій. Вона забезпечує стабільну температуру та рівномірне пропікання страв. Механічні перемикачі прості у використанні та надійні в експлуатації. Міцна конструкція, легкий догляд і функціональність роблять плиту Milano зручним вибором для дому, забезпечуючи комфорт і ефективність під час приготування їжі щодня.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Milano |
| Вид плити | Кухонна плита |
| Варильна поверхня | Газова |
| Покриття варильної поверхні | емаль |
| Духова шафа | газовий |
| Ширина плити | 60 см |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Грузія |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Зона нагріву | Газові |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Загальна кількість конфорок | 4 |
| Характеристики духової шафи | |
| Об'єм духової шафи | 65 л |
| Внутрішнє покриття | емаль |
| Внутрішнє освітлення | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 850 мм |
| Ширина | 570 мм |
| Глибина | 570 мм |
| Вага | 37 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип духової шафи | Газова |
| Колір | Білий |
| Керування | Механічне |
| Об'єм духовки | 65 л |
| Тип варильної панелі | Газова |
| Матеріал решіток | Чавун |
| Кількість конфорок | 4 |
| Електрозапалювання | Автоматичний |
| Країна | Грузія |
| Гарантія | 36 місяців |
- Ціна: 8 399 ₴








