влевовправо
-3%Плита газова Milano ML60 G2 /07С+біла
- Готово до відправки
- Код: ML60 G2 /07С+біла
9 999 ₴
9 749 ₴
+380 (63) 443-39-43
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Плита газова Milano GAS COOKER ML60 G2 /07С+ — сучасна газова плита, яка поєднує класичну функціональність та сучасний дизайн. Модель оснащена чотирма газовими конфорками з електрозапалюванням кнопкою та чавунними решітками для надійної підтримки посуду. Варильна поверхня захищена скляною кришкою, що додає зручності та естетики.Духовка об’ємом 65 л газова, з підсвіткою та двома стеклами у дверцятах, оснащена рельєфними напрямними та емаллю легкого очищення, що спрощує догляд. Плита комплектується всім необхідним для підключення до мережі та при потребі до балонного газу, включно з форсунками та кабелем живлення.Корпус моделі виконаний у білому кольорі, габарити плити складають 85×57×57 см, вага — 37 кг. Упакована плита має розміри 89×60×60 см та вагу 40 кг. Milano GAS COOKER ML60 G2 /07С+ ідеально підійде для сучасної кухні, забезпечуючи зручне приготування страв і надійність у використанні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Milano |
| Вид плити | Кухонна плита |
| Варильна поверхня | Газова |
| Покриття варильної поверхні | емаль |
| Духова шафа | газовий |
| Ширина плити | 60 см |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Грузія |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Зона нагріву | Газові |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Загальна кількість конфорок | 4 |
| Характеристики духової шафи | |
| Об'єм духової шафи | 65 л |
| Газ-контроль духовки | Так |
| Внутрішнє покриття | емаль |
| Внутрішнє освітлення | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Електропідпал | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 850 мм |
| Ширина | 570 мм |
| Глибина | 570 мм |
| Вага | 37 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип духової шафи | Газова |
| Колір | Білий |
| Керування | Механічне |
| Об'єм духовки | 65 л |
| Тип варильної панелі | Газова |
| Матеріал решіток | Чавун |
| Кількість конфорок | 4 |
| Країна | Грузія |
| Гарантія | 36 місяців |
| Електрозапалювання | Так |
- Ціна: 9 749 ₴








