влевовправо
-4%Порохотяг Gorenje VCE 48 AFBKGO
- Готово до відправки
- Код: VCE 48 AFBKGO
6 699 ₴
6 399 ₴
+380 (63) 443-39-43
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Потужність 890 ВтПотужність всмоктування 240 ВтВитрата повітря 34 л/сОб'єм пилозбірника 4 лРівень шуму 75 дБПарковка вертикальнаДодаткові особливості Плавний запуск двигуна; Гумові (м'які) колеса; Байпасний двигун; Захист від всмоктування без мішка; індикатор процесу сушки; LED дисплейНасадкиНасадки для ламінату / паркету / плитки, турбощітка, щілиннаІнші щілинна; паркетна; турбощітка; Міні насадка; 2-в-1; щітка/ Universal brush; універсальна насадка для підлогиЖивленняТип живлення від мережіДовжина шнура 8 мФізичні характеристикиКолір чорнийШирина 30 смВисота 50 смГлибина 27 смВага 7.8 кгТруба всмоктування телескопічнаРадіус дії, м 10Приєднувальна потужність, Вт 890Призначення для домуТип пилососа класичнийТип прибирання сухаТип пилозбірника мішокРегулювання потужності на корпусіТурбо‑щітка для м’яких меблів створена з урахуванням потреб власників домашніх тварин і легко справляється з шерстю, вичищаючи її до останнього волоска. Відповідний режим роботи забезпечує дбайливе та ефективне прибирання без пошкоджень оббивки або тканин.Контейнер великого обсягу мінімізує необхідність частого очищення, а продумана система зберігання насадок дозволяє тримати їх завжди під рукою. Функція зберігання в режимі стоячи або лежачи забезпечує компактність, а дизайн передбачає захист від перегріву і зайвого шуму під час роботи.Цей пилосос — надійний помічник у підтримці чистоти вдома. Він готовий працювати щодня і ретельно очищати складні ділянки, залишаючи після себе чистоту і порядок. Коли комфорт, простота і ефективність важливі — цей пилосос виправдає ваші очікування.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Звичайний |
| Споживана потужність | 890 Вт |
| Потужність всмоктування | 240 Вт |
| Живлення | Мережа 220В |
| Тип пилозбірника | Мішок |
| Тип вихідного фільтра | HEPA фільтр тонкої очистки) |
| Об'єм пилозбірника | 4 л |
| Тип труби всмоктування | Телескопічна |
| Колір корпусу | Сірий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 500 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Глибина | 270 мм |
| Вага | 7.8 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Чорний із золотим |
| Керування | Механічне |
| Вид прибирання | Сухе |
| Країна | Словлення |
| Гарантія | 24 міс |
- Ціна: 6 399 ₴






