Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стильний та функціональний кондиціонер з великою кількістю можливостей керування.Сучасний дизайн кондиціонера, впишеться в будь-який інтер’єр, будь-то квартири або заміського будинку. Кондціонери працюють на еко-фреоні R32, який не руйнує озоновий шар планети. LED-дисплей дозволяє легко та невимушено керувати кондиціонером. Cтандартні функції автоматики задовольняють основні потреби управління, контролю температури та режимів роботи: Функція Wi-Fi ready Функція Sleep Функція Осушення Функція Блокування від дітей Функція Timer Але окрім стандартних функцій, кондиціонери TKS мають ексклюзивні функції, зокрема: Функція Anti-mildew Протягом більше протягом 15 хвилин видувається потік повітря, щоб висушити теплообмінник та внутрішні частини, аби уникнути цвілі, завдяки цьому запобігається розвиток шкідників у вашому кондиціонері. Функція Clean Ця функція допомагає видалити накопичений бруд, бактерії тощо з внутрішнього випарника. Протягом 30 хвилин відбувається самоочистка кондиціонера. Це дозволяє тримати внутрішній блок кондиціонера у чистоті без додаткових витрат на нерегламентний сервіс. Функція I feel Ця функція дозволяє пульту дистанційного керування вимірювати температуру в поточному місці та надсилати цей сигнал до кондиціонера, щоб оптимізувати температуру навколо вас і забезпечити комфорт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TKS |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Рекомендована площа приміщення | 50 кв.м |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Wi-Fi модуль | Так |
| Тип компресора | Звичайний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Білий |
| Площа обслуговування | до 50 м кв |
| Номінальна напруга | 220-240 В |
| Тип керування | Пульт ДК |
| Вага | 10.5 кг/31 кг |
| Встановлення | Настінний |
| Клас енергоспоживання | А++++ |
| Країна | Китай |
| Розмір | 29.4 × 91 × 20.6/ 30.5 × 79.5 × 54.9 см |
| Гарантія | 24 міс |
- Ціна: 26 999 ₴





