влевовправо

Кондиціонер TKS 18AD2W (інвертор -20)
- Готово до відправки
- Код: 18AD2W
28 499 ₴
+380 (63) 443-39-43
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стильний та функціональний інверторний кондиціонер з великою кількістю можливостей керування. Сучасний дизайн кондиціонера, впишеться в будь-який інтер’єр, будь-то квартири або заміського будинку. Кондціонери працюють на еко-фреоні R32, який не руйнує озоновий шар планети. LED-дисплей дозволяє легко та невимушено керувати кондиціонером. Cтандартні функції автоматики задовольняють основні потреби управління, контролю температури та режимів роботи: Функція Wi-Fi ready Функція Sleep Функція Осушення Функція Блокування від дітей Функція Timer Але окрім стандартних функцій, кондиціонери TKS мають ексклюзивні функції, зокрема: Функція Anti-mildew Протягом більше протягом 15 хвилин видувається потік повітря, щоб висушити теплообмінник та внутрішні частини, аби уникнути цвілі, завдяки цьому запобігається розвиток шкідників у вашому кондиціонері. Функція Clean Ця функція допомагає видалити накопичений бруд, бактерії тощо з внутрішнього випарника. Протягом 30 хвилин відбувається самоочистка кондиціонера. Це дозволяє тримати внутрішній блок кондиціонера у чистоті без додаткових витрат на нерегламентний сервіс. Функція I feel Ця функція дозволяє пульту дистанційного керування вимірювати температуру в поточному місці та надсилати цей сигнал до кондиціонера, щоб оптимізувати температуру навколо вас і забезпечити комфорт. Adele Inverter – чудовий спосіб обігріти квартиру у міжсезоння.У режимі “теплового насоса” кондиціонер швидко зігріє кімнату та точно підтримає комфортну температуру. Витрата електроенергії приблизно в 4 рази менша, ніж при обігріві конвектором або масляним радіатором. Вищий клас А щодо ефективності обігріву та охолодження! Кондиціонер адаптований до зим у наших широтах та працює на обігрів до – 20°С.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TKS |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження |
| Рекомендована площа приміщення | 50 кв.м |
| Потужність обігріву | 2.5 Вт |
| Потужність охолодження | 2.5 Вт |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Wi-Fi модуль | Так |
| Тип компресора | Інверторний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Білий |
| Площа обслуговування | до 50 м кв |
| Номінальна напруга | 220-240 В |
| Тип керування | Пульт ДК |
| Вага | 10 кг/24.5 кг |
| Встановлення | Настінний |
| Клас енергоспоживання | А++++ |
| Охолодження | 3,5 кВт |
| Країна | Китай |
| Розмір | 294 x 910 x 206/305 x 795 x 549 мм |
| Гарантія | 24 міс |
- Ціна: 28 499 ₴




