влевовправо
-8%Електрогриль FIRST FA-5343-3
- Готово до відправки
- Код: FA-5343-3
1 299 ₴
1 199 ₴
+380 (63) 443-39-43
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Невеликий настільний гриль є ідеальним гаджетом для безпечного та швидкого смаження в приміщенні, на балконі чи в саду. Стейки, барвисті овочеві шашлики або смачний сир на грилі можна легко приготувати на пластинах контактного гриля. Електричний гриль рівномірно прожарюється та має дві щільні поверхні з покриттям, на яких їжа не прилипає. Завдяки компактному розміру прилад легко зберігати, а елегантний зовнішній вигляд чорного кольору та нержавіючої сталі робить його справді привертаючим увагу на вашій кухні. Для інноваційної кухонної допомоги для приготування смачних страв на грилі!TZS First Austria - практичні кухонні помічники для кожногоПродукт має такі особливості:Колір: чорний/нержавіюча стальПотужність: 1200 Втпідходить для використання на столі, плитах гриль з антипригарним покриттям
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | First |
| Тип приладу | Електричний контактний гриль |
| Споживана потужність | 1200 Вт |
| Терморегулятор | Так |
| Варіант установки | Настільний |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри гриля | |
| Висота | 260 мм |
| Ширина | 260 мм |
| Глибина | 140 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Чорний |
| Матеріал корпусу | Пластик + метал |
| Керування | Механічне |
| Пластини для приготування | Гриля |
| Тип гриля | електричний |
| Покриття пластин | Антипригарне |
| Країна | Австрия |
| Гарантія | 12 міс |
- Ціна: 1 199 ₴






