влевовправо
-11%Кавомашина Philips EP2224/10
- Готово до відправки
- Код: EP2224/10
16 999 ₴
15 199 ₴
+380 (63) 443-39-43
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Philips EP2224/10 – це стильна та ефективна автоматична кавомашина, що забезпечує високу продуктивність та простоту у використанні. Завдяки потужності 1500 Вт і тиску 15 бар, кавомашина забезпечує професійну екстракцію кави для приготування еспресо, капучино та інших кавових напоїв.Основні характеристикиТип: автоматична кавомашинаПотужність: 1500 ВтТиск насоса: 15 барВбудована кавомолка з регулюванням ступеня помілуОб'єм резервуара для води: 1,8 лІнтуїтивно зрозумілий дисплей для легкого налаштуванняПрограма автоматичного очищенняПереваги Philips EP2224/10Високий тиск для кращої екстракції смаку кавиРегулювання ступеня помелу для досягнення бажаного смакуПростота в користуванні завдяки зручному дисплеюАвтоматичне очищення для зручного доглядуСтильний дизайн, який підходить для будь-якої кухні
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Вбудована техніка | НІ |
| Призначення | Побутове |
| Тип кавоварки | Еспресо |
| Тип професійної кавомашини | Автоматична |
| Тип управління | Сенсорне |
| Тип використовуваної кави | Зерна |
| Тиск помпи | 15 бар |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Колір корпусу | Чорний |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Приготування молочних напоїв | Автоматичне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Чорний |
| Керування | Сенсорні |
| Тип кави | Зерновий |
| Об'єм резервуару для води | 1,8 л |
| Місткість контейнера для зерен | 200 г |
| Тиск-двічки | 15 бар |
| Резервуар для води | 1 л |
| Країна | Китай |
| Гарантія | 12 міс |
- Ціна: 15 199 ₴





