влевовправо
-13%Сушарка для фруктів Saturn ST-FP0115-10 Beige
- Готово до відправки
- Код: ST-FP0115-10 B
1 149 ₴
999 ₴
+380 (63) 443-39-43
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сушіння продуктів – ефективний і простий спосіб зберегти, зберегти смак, аромат та харчову цінність сушених продуктів. Завдяки цьому ви можете насолоджуватися смаком фруктів, овочів чи грибів цілий рік без додавання консервантів та інших штучних інгредієнтів.Ви можете легко збагатити свій раціон (особливо в зимовий період) сушеними продуктами, а саме: різновидами сушених грибів, банановими чіпсами, овочами, фруктами або ягодами, ароматною зеленню, різними травами і т.п. За умови, що продукти зазнали м'якого сушіння, вони, як правило, зберігають свій первісний аромат, смак і більшу частину вітамінів та мікроелементів. Сушені продукти чудове частування, оскільки вони без будь-яких штучних консервантів зберігають свою харчову цінність та смак на довгий період!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Saturn |
| Країна виробник | Україна |
| Споживана потужність | 350 Вт |
| Кількість секцій | 10 |
| Об`єм | 10 л |
| Тип управління | Механічне |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 447 мм |
| Ширина | 386 мм |
| Глибина | 367 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Білий |
| Керування | Механічне |
| Матеріал решіток | Пластик |
| Температура нагрівання | 35-70 °С |
| Країна | Україна |
| Гарантія | 2 роки |
- Ціна: 999 ₴




