влевовправо
-6%Ваги кухонні SATURN ST-KS7809
- Готово до відправки
- Код: ST-KS7809
349 ₴
329 ₴
+380 (63) 443-39-43
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Техніка ТМ Saturn - це широкий асортимент продукції з високим технічним характеристиками за доступною ціною. Своєчасне оновлення модельного ряду, удосконалення дизайну та контроль якості техніки Saturn дозволяють їй посісти достойне місце на ринку серед конкурентів. Сьогодні на продукцію ТМ Saturn здійснюється повна гарантія на 1-2 роки залежно від категорії товару.Ваги кухонні SATURN ST-KS7809 - основні характеристики:Індикатор низького рівня заряду батареїІндикатор навантаженняГрадація, г: 1РК дисплейМаксимальна вага, кг: 5Сенсорне управлінняТип живлення: 2 батареї AAA
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Saturn |
| Країна виробник | Україна |
| Вид кухонних ваг | електронні |
| Максимальна вага | 5 кг |
| Конструкція тари | платформа |
| Тип елементів живлення | 2 AA |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Коричневий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал корпусу | Скло |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.047 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Керування | Електронне |
| Живлення | Від батарейок |
| Тип ваг | Кухонні |
| Країна | Україна |
| Гарантія | 24 міс |
| Максимальний вага, кг | 5 кг |
- Ціна: 329 ₴




