влевовправо
-2%Кухонна машина SATURN-ST-FP7180
- Готово до відправки
- Код: ST-FP7180
1 499 ₴
1 465 ₴
+380 (63) 443-39-43
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кухонний комбайн SATURN ST-FP7180 – це багатофункціональний пристрій, який стане незамінним помічником у приготуванні різноманітних страв вдома чи в барі. Завдяки потужності двигуна 500 Вт і мідному мотору, цей кухонний комбайн забезпечує стабільну і тривалу роботу. Основна чаша об’ємом 7 літрів виготовлена з нержавіючої сталі, що гарантує довговічність та легкість у догляді.Пристрій оснащений електронним керуванням, що дозволяє легко змінювати режими роботи. Серед основних функцій – подрібнення м'яса та овочів, а також замішування тіста, що робить його універсальним вибором для будь-яких кулінарних завдань. У комплект входять ножі для подрібнення, тістомісильні лопаті, лопатка, чашка для води та мірна чашка, які допоможуть реалізувати будь-які кулінарні ідеї.Комбайн має компактні розміри – 18 x 28 x 43 см – що дозволяє зручно розміщувати його на кухні. Корпус виготовлений із якісного пластику, а білий колір додає естетичності. Пристрій призначений для роботи від мережі з номінальною напругою 220-240 В та частотою 50 Гц.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Saturn |
| Призначення | Побутове |
| Тип приладу | Кухонний комбайн |
| Споживана потужність | 500 Вт |
| Тип управління | Механічне |
| Об'єм чаші | 7 л |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь, Пластик |
| Матеріал чаші | Нержавіюча сталь |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Колір корпусу | Кремовий |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Кремовый |
| Керування | Механічне |
| Подрібнювач | Да |
| Тип ножа | Двосторонній |
| Місткість подрібнювача | 4 л |
| Країна | Україна |
| Гарантія | 36 місяців |
- Ціна: 1 465 ₴






