влевовправо
-9%Мультипіч-фритюрниця Philips NA110/00 (3.2 л)
- Готово до відправки
- Код: NA110/00
3 299 ₴
2 999 ₴
+380 (63) 443-39-43
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Технологія RapidAirТехнологія RapidAir з унікальним запатентованим дизайном «starfish» (морська зірка) забезпечує швидку циркуляцію гарячого повітря для приготування смачної їжі, хрусткої зверху та ніжної усередині, практично без олії12 функцій приготуванняЗабезпечує ідеальне та швидке приготування стравДо 90%* менше доданого жируПриготування корисних і смачних страв зі скоринкою і без додавання жиру, а тільки завдяки руху гарячого повітря.Компактна мультипіч ідеально підійде для будь-якої кухніКошик 3,2 л вміщає до 400 г картоплі фрі, 4 курячих гомілок або 400 г овочів.HomeIDВаш кулінарний партнер для нескінченного натхнення. Додайте мультипіч у застосунок HomeID та отримайте доступ до 500+ покрокових рецептів. Віддалене керування та контроль процесу приготування зі смарфону.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Споживана потужність | 1300 Вт |
| Тип управління | Механічне |
| Об`єм | 3.2 л |
| Тип нагрівального елементу | ТЕН |
| Терморегулятор | Так |
| Максимальна температура нагріву | 200 град. |
| Кількість програм приготування | 12 |
| Тип кришки | Знімна |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Об'єм чаші | 3.2 л |
| Максимальна температура | 200 град. |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 279 мм |
| Ширина | 256 мм |
| Глибина | 356 мм |
| Вага | 2.85 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Чорний |
| Матеріал корпусу | Пластик + метал |
| Керування | Сенсорні |
| Покриття чаші | Антипригарне |
| Температура нагрівання | 40 - 200 *С |
| Країна | Китай |
| Гарантія | 24 міс |
- Ціна: 2 999 ₴







