влевовправо
-8%Пароварка SATURN-ST-EC7181
- Готово до відправки
- Код: ST-EC7181
1 199 ₴
1 105 ₴
+380 (63) 443-39-43
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пароварка Saturn ST-EC7181 оснащена вбудованим таймером. Максимальне значення шкали часу таймера становить 60 хвилин. Вбудований таймер дає змогу встановити час, необхідний для приготування тієї чи іншої страви. Після закінчення заданого часу пароварка видасть звуковий сигнал. Тип керування пароварки — механічний. Більшість сучасних пароварок мають механічний тип керування. Час роботи водночас встановлюється за допомогою поворотного перемикача. Ви просто повертаєте його на необхідну кількість поділок, і пароварка миттєво починає працювати.
| Основні | |
|---|---|
| Вбудована техніка | НІ |
| Виробник | Saturn |
| Кількість ярусів пароварки | 2 |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Тип управління | Механічне |
| Загальний об`єм | 12 л |
| Об'єм резервуара для води | 7 л |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 330 мм |
| Ширина | 230 мм |
| Глибина | 350 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Білий |
| Керування | Механічне |
| Об'єм | 8 л |
| Країна | Україна |
| Гарантія | 24 міс |
- Ціна: 1 105 ₴



